#1 Hobart, #13 Norwich borba za izjednačenje 1-1

Najbolje rangirani hokejaški tim Hobart Collegea i 13. rangirano Sveučilište Norwich borili su se ove večeri do izjednačenih 1-1 u Kreitzberg Areni. Hobart sada ima ukupni omjer 14-2-1 s ocjenom 8-1-1 u konferencijskoj igri.

Junior je zabio za Statemen. Drugoškolac je odigrao svih 65 minuta na golu. U izjednačenoj utakmici obranio je rekord karijere, 37. Dvadeset i četiri obrane dogodile su se u trećoj trećini iu produžecima kako bi se očuvao remi.

Za Kadete je zabio Holden Doggett (9-4-3, 6-2-3). Sami Molu je u 65 minuta rada na golu Norwicha upisao 26 obrana.

KLJUČNE STATISTIKE

• Norwich je utakmicu završio s omjerom šuteva na gol 38-27, uključujući prednost 10-3 u produžetku.
  • Hobart je bio 0-na-2 u igri snage, a Norwich 0-na-1 s prednošću igrača. Prilika kadeta za power play došla je u produžetku.
  • Statemen je ubio svih 46 protivnikovih prilika za power-play za početak sezone.

SAŽETAK BODOVANJA

• Hobart je otvorio rezultat na 17:25 druge trećine. Shane shell pogodio je Molua iz desnog kruga za buli za svoj drugi gol ove godine. Senior je dobio asistenciju za gol.
  • Norwich je izjednačio u 37 sekundi treće trećine. Doggett je pogodio iz proreza pored Beavera. Za njegov četvrti gol ove sezone asistirali su Cooper Bertrand i Colin Elliott.

PREPUSTI TO DABRU

• Nakon pogotka Doggetta, Beaver je bio bez svjetla, zaustavivši posljednjih 13 udaraca posljednjeg okvira. Napravio je nekoliko istaknutih stvarnih zaustavljanja, uključujući obranu Patricka O’Neala rukavicama početkom treće trećine.
  • Beaver je također zaustavio dva udarca Clarka Kernera krajem razdoblja.
  • U produžetku s Norwichom u power playu, Beaver je obranio pet puta, uključujući dvije obrane Johnnyju Johnsonu.
  • S 32 sekunde do kraja dodatnog dijela Beaver je oduzeo Bryanu O'Maru bijeg. Beaverova golema obrana zadržala je rezultat 1-1.