Računi se popravljaju na 3-0 s povratničkom pobjedom nad Ramsom (puna pokrivenost)

Nakon što je izgubio vodstvo od 28-3 u drugom poluvremenu, Josh Allen je doveo Billse do pobjede u četvrtoj četvrtini, povezavši se s timom Tylerom Kroftom za svoj drugi touchdown u utakmici s preostalih :15 za Buffalo 35- 32 pobjeda. Bills su pobjedom popravili na 3-0.

LINKOVI ZA REZAPIRANJE IGRE:

ISTAKNUTI IGRE:

KONFERENCIJA ZA TISKANJU SEANA MCDERMOTTA NAKON IGRE:

DRUŠTVENI:

PREGLED IGRE:

Bills i Rams u nedjeljnu utakmicu ulaze neporaženi. Samo će jedna ostati bez poraza nakon 3. tjedna. Još samo jedna utakmica će sudjelovati s dvije neporažene momčadi u 3. tjednu—to je nogomet u ponedjeljak navečer s Ravensima i Chiefsima.

Jedanaest momčadi još nije izgubilo tijekom dva tjedna sezone 2020. U društvu Billa i Ovnova su Gavrani, Poglavice, Kardinali, Seahawksi, Packeri, Medvjedi, Raideri, Titani i Steelersi. NFC West ima najviše neporaženih momčadi s tri.

U nedjeljnom susretu također će nastupiti dvije momčadi s pet najboljih prekršaja. Billsi zauzimaju treće mjesto u ligi s prosjekom od 464 jardi po utakmici, dok su Rams peti s prosjekom od 435,5 jardi po utakmici.