Bills je napravio kiks u dvije utakmice pobjedom nad Brownsom u Detroitu (potpuni prijenos)

Buffalo Bills (7-3) prekinuli su pad u dvije utakmice pobjedom 31-23 nad Cleveland Brownsima (3-7) u nedjelju popodne na Ford Fieldu u Detroitu.

koliko su koštale poticajne provjere

Buffalov napad počeo je sporo i bio je u zaostatku veći dio prvog poluvremena sve dok Josh Allen nije pronašao Stefona Diggsa u zadnjem dijelu endzone krajem druge četvrtine i doveo Billse u vodstvo od 13-10. Buffalo se više nije osvrnuo jer su zabili u svih pet svojih posjeda u drugom poluvremenu, izborivši prijeko potrebnu pobjedu.

DiSanto propan (Billboard)

Igra Billsa u trčanju izgledala je jako dobro jer je Devin Singletary nosio loptu 18 puta za 86 jardi s touchdownom. Novajlija James Cook skupio je rekord karijere od 86 jardi na 11 nošenja.

Tyler Bass imao je naporan dan jer je zabio šest pogodaka iz igre, uključujući 56 jardi, drugi najduži u njegovoj mladoj karijeri.