Bills prevladao ružno prvo poluvrijeme, pobijedio Dolphinse 26-11 (puna pokrivenost)

Zastrašujuće prvo poluvrijeme na Noć vještica uplašilo je Billsove navijače. Buffalo je uspio samo tri poena i ukupno 102 jarde napada u prve dvije četvrtine, a na poluvrijeme je otišao izjednačen s Miami Dolphinsima, 3-3.

Onda su se u drugom poluvremenu stvari okrenule. Kasno u trećem, napad je počeo pronalaziti svoj ritam, dok su Josh Allen i Billsi marširali niz teren u 13-igrama, 80 jardi touchdown drive-om, a ograničen je bacanjem Allena na Gabriela Davisa za osam jardi. Buffalov dodatni bod donio im je vodstvo od 10-3.

Nakon što su iznudili udarac u Miamiju, Bills su se odmah vratili na posao u svojoj sljedećoj ofenzivnoj vožnji. Otišli su devet igranja i 89 jardi do endzone. Allen se ovaj put povezao sa Stefonom Diggsom, dovodeći Buffalo u vodstvo od 17-3 u četvrtoj četvrtini.

Miami je uspio postići vlastiti touchdown i ostvariti konverziju od dva boda za povlačenje unutar šest poena, ali to je onoliko blizu koliko bi mogli doći. Billsi su uzvratili pogotkom iz igre Tylera Bassa i tako opet napravili dva pogotka.

Zatim je na sljedećoj vožnji u Miamiju Buffalo iznudio preokret kada je Jordan Poyer uzeo dodavanje Tua Tagovailoe. Taj je pogon rezultirao touchdownom, jer je Allen stavio igru ​​na led trkom od sedam jardi.

Billsi su odnijeli pobjedu 26-11.

Josh Allen završio je dan s dodavanjem od 249 jardi i dva touchdowna. Allen je također bio vodeći juriš s 55 jardi na osam prijenosa.

Cole Beasley je imao svoju najbolju utakmicu u sezoni. Dan je završio s 10 hvatanja i 110 jardi.

Buffalova pobjeda pomiče njihov rekord na 5-2 i 2-0 na AFC Istoku.

LINKOVI ZA REZAPIRANJE IGRE:

POLA:

PREGLED IGRE:

Buffalo Bills i Miami Dolphins možda igraju u istoj diviziji, ali tu prestaju sličnosti. Billsi su na vrhu AFC East-a s rezultatom 4-2 i vjerojatno su najbolja momčad u višeboju u nogometu ove godine, dok su Dolphinsi pali na dno svoje divizije nakon početka 1-6.

Da, Dolphini su bili čak i gori od New York Jetsa.

Miami je izgubio šest utakmica uzastopno, dok se čini da se Buffalo sprema za mogući Super Bowl. Billsi također dolaze u ćao tjedan, što ovu cestovnu utakmicu čini još izazovnijom za Dolphine, koji traže svoju prvu pobjedu od 1. tjedna.