Računi trpe sramotan gubitak od Jaguara, 9-6 (puna pokrivenost)

Rezultat za dan otvaranja Yankeesa 2016

Drugi tjedan zaredom Billsi su se borili protiv inferiorne momčadi koja je ušla sa samo jednom pobjedom.

Ovoga puta Billsi nisu uspjeli doći do pobjede jer su pali od Jacksonville Jaguarsa rezultatom 9-6.

Ofenzivna linija, u kojoj su nedostajali starteri Spencer Brown i Jon Feliciano, snažno se borila. Josh Allen je bacio dva ubačaja, četiri puta je otpušten i izgubio fumble. Završio je 31 za 46 s 264 dodavanja.

Billsi su uspjeli postići golove iz igre u svoja prva dva pokušaja u igri, ali su nakon toga uslijedila tri udarca, dva ubačaja, petljanje i preokret nakon pada.

Nakon što je prvo poluvrijeme završilo, Jaguari su vozili i stigli do crvene zone, ali je Carlos Hyde promrsio loptu. Ulaskom u četvrtu četvrtinu utakmica je bila izjednačena 6-6.

Vrhunac prvih 45 minuta igre bio je Josh Allen o čudnosti Josha Allena. Kasno u prvom poluvremenu, Allen iz Jacksonvillea smijenio je Buffalova Allena, jedini put kada je igrača otpustio igrač s vlastitim imenom.

Krajem treće četvrtine, Allen je presreo Allena za prvi ubačaj u karijeri braniča.

U četvrtoj četvrtini ludilo se nastavilo. Početkom četvrtine, Jacksonville je ubacio gol iz igre i poveo 9-6. U vožnji koja je uslijedila, Allen je petljao loptu i vratio ju je Allen iz Jacksonvillea.

Uz jednu posljednju priliku za izjednačenje ili pobjedu u igri, Allen je uzeo vreću na trećoj i sedmoj na 39 jardi Jacksonvillea. Na četvrtom i dugom, Allen nije mogao pronaći otvorenu hvataču i bacio je nedovršetak Stefonu Diggsu.

Devin Singletary bio je najbolji bek momčadi, završio je sa samo 16 jardi na pet prijenosa. Zack Moss napustio je igru ​​s ozljedom glave. Diggs je bio najbolji primač sa šest hvatanja na 85 jardi, ali je bio nevidljiv veći dio utakmice.

cola povećanje socijalnog osiguranja 2021

Taron Johnson je napustio igru ​​i isključen je zbog potresa mozga.

LINKOVI ZA REZAPIRANJE IGRE:

POLA:

PREGLED IGRE:

Billsi se spremaju suočiti se sa svojim trećim protivnikom na AFC Jugu ove sezone. Buffalo će se uputiti u Jacksonville kako bi drugi tjedan zaredom odmjerio momčad sa samo jednom pobjedom.

Billsi će se u nedjelju suočiti sa svojim drugim quarterbackom rookie u sezoni nakon što su u 4. tjednu pobijedili Houstonovog rookie quarterbacka Davisa Millsa. Otkako je došao u Buffalo, Sean McDermott je bio blizu savršenog protiv rookie quarterbacka. Billsi su od 2017. igrali protiv šest quarterbacka početnika i u tim utakmicama imaju 5-1.

U tih šest utakmica, rookie quarterbackovi su bacili samo četiri dodavanja, dok su bacili 13 ubačaja. Oni također prosječno ocjenjuju 58,7 dodavača i otpušteni su 15 puta. Mills je objavio najnižu ocjenu dodavača (23,4), a Devlin Hodges i Mills su bacili za najviše ubačaja (4) protiv Billsa.