Billsi su smanjili prednost od 17 poena, izgubili 33-30 od Vikingsa u OT-u (potpuni prijenos)

Buffalo Bills su se mučili s obje strane u drugom poluvremenu dok su ispucali prednost od 17 poena i izgubili od Minnesota Vikingsa, 33-30, u produžecima u nedjelju poslijepodne na stadionu Highmark. Porazom, Buffalo je pao na 6-3 u sezoni i skliznuo na treće mjesto AFC Istoka.

Quarterback Josh Allen skupio je preko 400 jardi ukupnog napada, ali je petljao u endzoni s 45 sekundi do kraja regularnog dijela i bacio presretanje u crvenoj zoni na kraju utakmice s nešto više od minute do produžetka.

Buffalova obrana nije imala odgovor za Wide receivera Vikingsa Justina Jeffersona ili running backa Dalvina Cooka dok su nizali veliku igru ​​za velikom igrom.