Bloomfieldov Braelin Scott pridružuje se klubu s 1000 bodova; Dječaci iz Newarka pobijedili su Ženevu (W-FL round-up 1/25)

Bila je to još jedna lagana noć akcije u srednjoškolskoj košarci Wayne-Finger Lakes prije nego što se u petak navečer ponovo pokupio raspored, ali bilo je nekoliko ključnih utakmica u ligi za djevojke Finger Lakes West. Samo jedna utakmica dječaka FL East dovela je Newark do svoje prvenstvene ocjene na 0,500, a u jednoj utakmici dječaka iz okruga Wayne je Sodus osvojio svoju četvrtu uzastopnu pobjedu. Puni rezultati u rasporedu utakmica u petak navečer u nastavku...



Almanah predviđanja za zimu 2017

VEČERAS UŽIVO NA LivingMax SPORTS:
Mynderse posjećuje Midlakes na sveučilištu za djevojčice i dječake s početkom u 18 sati. Slušajte UŽIVO na LivingMax radiju i pogledajte u cijelosti video repriza prijenos uživo u subotu ujutro u 7:00 sati na FingerLakes1.TV i YouTubeu.



Ž-FL DJEČACI ČETVRTAK VEČERI REZULTATI:

ŽENEVA 41 @ NEWARK 53
NOVO – Jayden Peters 14; Terry Anglin 12; Taylor Clements 12
GEN – Akim Hudson 15; Nick Askin 11



SODUS 60 @ RED ​​CREEK 54

W-FL DJEVOJKE ČETVRTAK VEČERI REZULTATI:

WHITMAN 46 @ BLOOMFIELD 59
MW – Emily Thompson 21, 7 reb; Jordyn Chappelle 16, 9 reb
BF – Braelin Scott 25, 18 skokova; Jessie Sheehan 11, 8 reb; Alexis Gossage 10
* Braelin Scott postiže 1000. bod u karijeri



CRVENA JAKNA 37 @ NAPULJ 42
RJ – Sydney Close 11
NAP - Haylea Langan 21, 22 reb; Jesen Kunes 10, 6 reb; Vjera Glovine 5, 10 reb

HONEOYE 33 @ HAC 69
HAC - Adelaide Flood 16; Jalen Nowden 16; Imani Baker 16; Anna Thomas 8

SODUS 38 @ NR-WOLCOTT 51
SOD – Fatimaah Findley 23

ROMUL 61 @ DUNDE 38

W-FL RASPORED ZA PETAK VEČERI:

Dječaci:

# 2 MYNDERSE @ # 10 MIDLAKES (LivingMax Radio 19:30)
PAL-MAC @ #1 WAYNE
WATERLOO @ #5 PENN YAN ( WFLR )
BLOOMFIELD @ #9 MARCUS WHITMAN
DUNDE @ ROMULUS
HAC @ HONEOYE
NAPULJ @ CRVENA JAKNA
# 6 POBJEDA @ NR-WOLCOTT
RED CREEK @ #3 LYONS

DJEVOJKE:

# 6 MYNDERSE @ # 1 MIDLAKES (LivingMax Radio 18:00)
WILLIAMSON @ #7 POBJEDA
NEWARK @ #10 ŽENEVA
WAYNE @ #3 PAL-MAC
#5 PENN YAN @ WATERLOO
CLYDE-SAVANNAH @ EAST ROCHESTER
NR-WOLCOTT @ LYONS
MARION @ #8 RED CREEK

Ž-FL dječaci/djevojčice KOŠARKA PORESKA:

FINGER LAKES ISTOČNA POREDBA U L GB U L KOM
jedanWAYNE EAGLES7-0-10-jedanW10
dvaMYNDERSE PLAVI VRAGOVI6-jedan1.0jedanaest-dvaW1
3PENN YAN MUSTANGI5-jedan1.510-dvaW1
4SREDNJA JEZERA VRIŠĆU ORLOVI4-43.56-8W1
4NEWARK CRVENE4-43.55-8W1
6PAL-MAC RED RAIDERSdva-65.54-7L2
7WATERLOO INDIJANCIjedan-66.04-8W3
8ŽENEVSKI PANTERIjedan-87.04-jedanaestL3
.
FINGER LAKES WEST TALING U L GB U L STR
jedanMARCUS WHITMAN DIVLJE MAČKE9-0-jedanaest-dvaW8
dvaBLOOMFIELD BOMBARI6-43.57-6L1
3MEDENI BULDOGI5-44.07-5L1
4INDIJANSKE CRVENE JAKNE6-54.56-8W1
5H.A.C. VUKOVI4-44.57-4W2
6JUŽNI SENEKA SOKOLOVI5-65.05-7L1
7NAPULJ VELIKI ZELENI4-65.56-7L4
7ROMULOVI RATNICI3-55.54-7L1
9DUNDI ŠKOTIjedan-88.03-8L5
.
POREDAK OKUPA WAYNE U L GB U L STR
jedanCLYDE-SAVANNAH ZLATNI ORLI10-jedan-jedanaest-3W2
dvaLIONSKI LAVOVI9-jedan.512-dvaW7
3OSVOJITE PLAVE PANTERE8-32.010-4W2
4BOMBAĐARI ISTOČNOG ROCHESTERA7-43.08-4L2
5SODUS SPARTANCI5-44.07-6W4
6OVNOVI RED CREEK3-76.54-9L2
7WILLIAMSON MARAUDERSjedan-88.0dva-9L5
7NORTH ROSE-WOLCOTT COUGARSdva-98.0dva-10L2
7MARION CRNI VITEZOVIjedan-88.0dva-10L10
.
FL EAST GIRLS POREDAK U L GB U L KOM
jedanSREDNJA JEZERA VRIŠĆU ORLOVI7-0-13-0W13
dvaPAL-MAC RED RAIDERS6-jedan1.08-4W4
3ŽENEVSKI PANTERI5-32.57-6W3
3MYNDERSE PLAVI VRAGOVI5-32.58-5W1
5PENN YAN MUSTANGI5-43.07-7L3
6WAYNE EAGLESjedan-66.0dva-10L3
7WATERLOO INDIJANCIjedan-76.55-8L1
7NEWARK CRVENEjedan-76.53-9L1
.
FL WEST GIRLS POREDAK U L GB U L STR
jedanBLOOMFIELD BOMBARI10-jedan-12-jedanW1
dvaJUŽNI SENEKA SOKOLOVI9-dva1.010-3W7
3INDIJANSKE CRVENE JAKNE8-32.0jedanaest-3L1
4ROMULOVI RATNICI6-33.08-4W3
5NAPULJ VELIKI ZELENI7-53.510-6W2
5MARCUS WHITMAN DIVLJE MAČKE5-54.57-6L1
7H.A.C. VUKOVIdva-87.5dva-9W1
8MEDENI BULDOGIdva-98.03-12L3
9DUNDI ŠKOTI0-1210.50-14L14
.
WAYNE CO. DJEVOJKE POREDAK U L GB U L STR
jedanOSVOJITE PLAVE PANTERE7-0-7-3L1
jedanOVNOVI RED CREEK8-jedan-10-3W4
3MARION CRNI VITEZOVI7-31.59-4L1
4LIONSKI LAVOVI6-32.08-4W1
5NORTH ROSE-WOLCOTT COUGARS3-33.53-5L1
6BOMBAĐARI ISTOČNOG ROCHESTERAdva-55.0dva-6L2
7CLYDE-SAVANNAH ZLATNI ORLIjedan-66.0jedan-8L4
7SODUS SPARTANCIjedan-66.0jedan-9W1
9WILLIAMSON MARAUDERSjedan-76.5dva-8L3

TWEETOVI OKO ODJELJAKA V:

Preporučeno