Brz početak poslao je Hobart soccer u pobjedu od 2-0 nad Hartwickom

ONEONTA, N.Y.— Nogometna momčad Hobart Collegea postigla je dva gola u prvom poluvremenu svladavši Hartwick s 2-0 u prvoj utakmici Mayor's Cupa. S pobjedom, Hobart sada ima 2-0-1 u sezoni.

i pogodio u pobjedi Statemena. Guillermo Castaneda Chang i pomoćno vrijeme na golu. Aden Razukiewicz i Jackson Gilstrap dijelili su vrijeme na golu za Hawkse (1-2-1), kombinirajući četiri obrane.

PRVO POLUVRIJEME:

• Hobart je izvršio pritisak na Hartwicka odmah od prvog zvižduka. imao je prvi udarac na utakmici, ali je njegov pokušaj zaustavio Gilstrap.
  • Phillips je u šestoj minuti doveo Hobart u vodstvo od 1-0. Okrenuo je svog braniča i zakucao udarac u petercu. upisao asistenciju na golu. Phillipsu je to bio drugi gol ove sezone.
  • Jake Zona je zamalo izjednačio, ali je njegov udarac zaustavio Castaneda Chang.
  • doveo je Statemen u vodstvo od 2:0 u 34. minuti. Za njegov prvi gol ove sezone asistirao je .

DRUGA POLOVICA:

• Obje ekipe imale su po tri šuta u drugom poluvremenu.
  • Hawksi su imali opasnu priliku u 86. minuti, no Zona je glavom otišao iznad grede.
  • Na suprotnom kraju terena,  zamalo je doveo Statesmene u vodstvo od 3-0, ali je njegov pokušaj glavom zaustavio Razukiwicz.

KLJUČNE STATISTIKE:

• Hobart je utakmicu završio s prednošću od 10-8 u udarcima.
  • Hartwick je izveo svih sedam udaraca iz kuta u natjecanju.

TRENERSKI KUTAK:
'Sjajna pobjeda protiv dobro trenirane, marljive momčadi Hartwicka', rekao je glavni trener. 'Dobro su se branili i nisu nam dali puno što se tiče kornera ili slobodnih udaraca. Oduševljeni smo što su Quinn i Freddie danas postigli golove. Obojica su došli iz dobrih kombinacija dodavanja. Uživat ćemo u ovoj pobjedi večeras i uzbuđeni smo zbog sutrašnjeg izazova protiv Oneonta.”

SLJEDEĆI:
Hobart će se vratiti u akciju sutra, 11. rujna, kada će se suprotstaviti Oneonti na Red Dragon Fieldu. Početak utakmice je na rasporedu u 16 sati.