Cornell je ispao u Dartmouthu, 41-7

hoće li produžiti pandemijsku nezaposlenost

Posljednji put kada su se susreli, nacionalno rangirani Dartmouth tim puštao je Cornella da se mota i gledao kako Big Red izvlači pobjedu 20-17 kako bi pokvario svoj seniorski dan. Big Green nije napravio istu pogrešku u subotu na Memorial Fieldu, ubacivši Big Red rano u pobjedu rezultatom 41-7. Big Green je popravio na 8-1 (5-1 Ivy), dok je Cornell u porazu pao na 2-7 (1-5 Ivy).

Ocjena kutije

Dartmouth je nadmašio Big Red 499-181, dominirao u vremenu posjeda (36:26-23:34) i nikada nije dopustio gostima da se osjećaju ugodno s obje strane lopte u osvajanju barem dijela naslova u Ivy League. Može zatražiti barem dio titule u Ivy League pobjedom nad Brownom sljedećeg vikenda ili porazom na Princetonu od Penna. Dartmouth je na poluvremenu vodio 28-0, a osim kratkog napadačkog prodora koji je otvorio drugo poluvrijeme, nikada nije zaprijetio obrani Ivy šampiona. u posljednjih 30 minuta.

Nick Howard je trčao 172 jarde i četiri touchdowna dok je Big Green postigao 292 jarda i pet poena na zemlji. U isto vrijeme, uravnotežena Dartmouthska momčad također je izvršila 17-od-22 dodavanja za 207 jardi i touchdown, a Derek Kyler je pogodio 14-od-18 dodavanja za 182 jardi. Dale Chesson je uhvatio sedam dodavanja za 106 jardi i touchdown.

Jake Stebbins je predvodio obranu Big Reda s devet obračuna, uključujući dva za poraz i vreću, dok je Demetrius Harris imao osam. Holt Fletcher i Onome Kessington svaki su bili zaslužni za vreće.

Na kraju ofenzive, Eddy Tillman je imao rekordnih 36 jardi u trčanju na šest nošenja, dok je Devon Brewer zabio jedini touchdown za Cornella na putu do 19 jardi na četiri prijenosa. Thomas Glover je izvukao četiri dodavanja za 53 jarde u porazu.

Sljedeće gore

stimulus check runda 4 datum izlaska 2021

• Cornell se vraća na cestu kako bi se suočio s nacionalno rangiranim Dartmouthom u subotu, 13. studenog u 13:30. na Memorial Fieldu u Hannoveru, N.H.
• Big Green vodi u seriji svih vremena 61-41-1, iako je Cornell pobijedio u posljednjem susretu između momčadi 20-17 u 2019. godini.
• Pobjeda Big Reda nad Dartmouthom na njegovom Danu seniora uništila je savršenu sezonu i pokazala se kao Cornellova prva pobjeda nad rangiranim Ivy timom na gostovanju od 1950., kao i pobjedom nad svojim najbolje rangiranim protivnikom otkako je 4. mjesto u državi Ohio godine 1939. godine.