Cornell teško gubi od Colgatea

Junior Richie Kenney bacio je za 268 yardi i 87-yard fumble oporavak za touchdown senior Jelani Taylor na kraju prvog poluvremena potaknuo je reli nogometne momčadi Cornell u subotu, ali Colgate je iznudio preokret na svom teritoriju u posljednju minutu da se zadrži za pobjedu 21-20 nad Big Redom na Schoellkopf Fieldu. Cornell je pao na 1-4, dok su Raidersi popravili na 1-7.

Senior Harold Coles jurio je za 89 jardi na 17 jardi za Cornell, koji je zabio u svojoj prvoj vožnji na utakmici na 39-jardi juniora Garretta Patle. Colgate je uzvratio s par touchdowna krajem druge četvrtine i poveo 14-3, a zatim je bio u prvoj poziciji da gurne vodstvo dalje od linije Cornella od 3 jarde neposredno prije poluvremena. Otpuštanje beka Colgatea Granta Brenemana brucoša Jakea Stebbinsa prisililo je na petljanje i dovelo do dramatičnog povratka Taylor. Umjesto 17 poena zaostatka na poluvremenu, Patlin ekstra poen povukao je Cornella na četiri poena na odmoru.

Harold Coles juri na stranu tijekom prvog poluvremena nogometne momčadi Cornell

Big Red je poveo u trećoj četvrtini nakon što je Kenney s 5 jardi dobacio juniora SK Howarda. Raidersi su uzvratili touchdownom u svojoj sljedećoj vožnji i poveli u četvrti. Cornell je postigao jedan poen na Patlinom 28-metarskom golu s 13:49, ali nije mogao doći bliže.