Cornell se vraća kako bi pobijedio Lehigha

Muška lacrosse momčad br. 4 Cornell postigla je posljednjih sedam golova na utakmici i dovršila impresivan povratak protiv Lehigha danas poslijepodne na Schoellkopf Fieldu. Big Red je prevladao spor početak u kojem su domaći zaostali 5-0 nešto više od sedam minuta u natjecanju i pobijedili Mountain Hawkse, 14-9. Pobjeda - Cornellova sedma u nizu protiv Lehigha i njegova peta uzastopna na Schoellkopf Fieldu - poboljšala je Big Red na 2-0 na godišnjoj razini.

univerzalni temeljni dohodak Sjedinjenih Država 2021

Drugu uzastopnu utakmicu, napadna jedinica Big Reda bila je dominantna, dajući 16 od Cornellovih 21 poena poslijepodne. Jeff Teat i Clarke Petterson završili su s po četiri gola. Teat je također dodao dvije asistencije kako bi se izjednačio s Mikeom Frenchom za četvrto mjesto u povijesti Cornella sa 105 asistencija u karijeri, dok je Petterson podijelio jednu asistenciju. John Piatelli je postigao tri gola i dvije asistencije.

Nakon nestabilnog početka, obrana Big Reda se smirila i juniorski vratar Caelahn Bullen postigao je rekord u karijeri s 14 obrana, uključujući sedam u trećoj četvrtini, da bi popravio na 7-0 u svojoj karijeri. Ispred njega je obrana Cornella izazvala 12 od 19 Lehighovih izgubljenih lopti, a Brandon Salvatore je zaslužan za četiri promašaja Mountain Hawka. Obrana je bila samo dio dana za Salvatorea, koji je bio kritičan u igri sučelja Big Reda, pokupio je sedam momčadskih lopti i osvojio 4 od 12 ponovnih starta.

CornellBigRed.com: Čitaj više