Crunch briše manjak od tri gola, porazi Thunderbirdse 5-4 u raspucavanju

Syracuse Crunch je izbrisao zaostatak od tri pogotka i iznudio produžetke prije nego što je porazio Springfield Thunderbirdse, 5-4, u raspucavanju u srijedu ujutro u MassMutual Centeru. Pobjedom, Crunch je dobio tri uzastopne utakmice, poboljšavši svoj rekord sezone na 5-6-1-2.

Syracuse je gubila 4-1 ulazeći u treću i zabila tri uzastopna pogotka sve u rasponu od šest minuta, uključujući jedan s nešto više od dvije minute do kraja regularnog dijela.

Gemel Smith, Darren Raddysh, Simon Ryfors i Declan Carlile svi su bili gol za Crunch. Smith i Gage Goncalves postigli su golove u raspucavanju.

Max Lagace je odbio 3 od 6 udaraca u mrežu za Crunch prije nego što ga je Hugo Alnefelt zamijenio na početku druge trećine. Alnefelt je zaustavio 11 od 12 udaraca i 2 od 3 pokušaja u raspucavanju.

Syracuse nije uspjela iskoristiti igru ​​snage jer je išla 0-za-4, dok je Springfield završio 4-za-5.

Crunch će se vratiti u akciju u subotu navečer kada će se odmjeriti s Belleville Senatorsima u CAA Areni.