ER/Gananda prolaze u državno polufinale pobjedom nad Medinom rezultatom 26-24

Fotografija putem: Mary Margaret Johnson

East Rochester/Gananda Bombersi (12-0) pobijedili su Medina Mustangs (11-1) konačnim rezultatom 26-24 u nevjerojatno uzbudljivom razredu C Far West Regional u srednjoj školi Williamsville South u subotu poslijepodne.

Utakmica je otišla u poluvrijeme neriješeno na 6-6.

Mustangi i Bombersi su zabili po par touchdowna u trećoj četvrtini, a u četvrtu četvrtinu otišli su neriješeno na 18-18.

ER/Gananda je povratio vodstvo dvije minute u posljednjoj četvrtini nakon touchdowna i pretvorbe za dva poena.

Medina je za sedam minuta do kraja postigla pogodak i smanjila vodstvo na 26-24, ali pokušaj s dva poena bio je neuspješan.

Mustangi su imali priliku povesti ili dobiti utakmicu s 2:55 do kraja, ali su loptu preokrenuli na padove.

S pobjedom, ER/Gananda napreduje u polufinale Atletskog saveza Državne javne srednje škole u New Yorku 27. studenog u srednjoj školi Cicero-North Syracuse gdje se susreće s prvakom središnje regije, Chenangom Forksom.