ER/Gananda ispao od Chenango Forksa u državnom polufinalu, 39-18

Fotografija putem: Marquel Slaughter

East Rochester/Gananda Bombersi (12-1) pali su od Chenango Forks Blue Devilsa (11-1) s konačnim rezultatom 38-19 u hladnom i snježnom državnom polufinalu klase C u srednjoj školi Cicero-North Syracuse u subotu poslijepodne .

Chenangov Zander Arnold jednostavno se nije mogao zaustaviti jer je postigao četiri touchdowna i zabilježio ubačaj kako bi doveo Blue Devilse do njihove sedme utakmice državnog prvenstva u posljednjih devet godina.

Tri od četiri Arnoldova touchdowna došla su u prvom poluvremenu, a Chenango Forks je sredinom druge četvrtine vodio 21-0.

ER/Gananda je konačno ušao u ploču neposredno prije poluvremena, a Chenango Forks je vodio 21-6 na odmoru.

Bombersi su drugo poluvrijeme otvorili touchdownom i smanjili vodstvo Blue Devilsa na 21-12, a zatim su Chenango Forks zadržali bez golova u trećoj četvrtini. Međutim, to je bilo što bliže. Chenango Forks je nadigrao ER/Ganandu sa 18-6 u četvrtoj četvrtini i izvukao se za pobjedu.

Chenango Forks nastavlja igrati protiv Schuylervillea u utakmici državnog prvenstva klase C u petak navečer u Carrier Domeu u Siracusi.