Gol Fasa podigao je broj 6 nogometaša Williama Smitha do pobjede od 2-1 kod Genesea

GENESEUS, N.Y.— Gol napadača William Smith Collegea u 72. minuti podigao je šestoplasirane Heronse do pobjede od 1-0 nad Geneseom u nekonferencijskom natjecanju na College Stadiumu ove večeri. S pobjedom, William Smith sada ima omjer 3-1-0 u sezoni.

Obrana Heronsa ograničila je Knightse na samo tri udarca u natjecanju. odigrala svih 90 minuta na golu i zaradila svoj prvi shutout ove sezone.

Angel Bennett odigrao je svih 90 minuta na golu Genesea (1-3-1). Učinila je pet obrana.

PRVO POLUVRIJEME:

• William Smith imao je prvu prigodu na utakmici u četvrtoj minuti, ali je pokušaj iz 18-jardi zaustavio Bennett.
  • Dvije minute kasnije, čini se da je Straney dovela William Smitha u vodstvo od 1-0, ali njezin pogodak je odbačen jer je bila u ofsajdu.
  • Faso je imao priliku u 27. minuti koju je progutao Bennett.
  • Obrambena linija Heronsa , , i držala je Geneseo bez udarca u prvih 45 minuta.

DRUGA POLOVICA:

• U 47. minuti, imao je udarac s 15 metara, a zaustavio ga je Bennett.
  • Hannah Sullivan imala je Geneseovu najbolju priliku na utakmici, ali njezin pokušaj s unutarnje strane šesnaesterca otišao je točno u Keslerove ruke koje su čekale.
  • i imali prilike u 57. minuti, ali je vratar Geneseo ponovno bio na visini zadatka.
  • Pobjednički pogodak postigao je Faso u 72. minuti. Ruppersberger je bio zaslužan za asistenciju kod pogotka. Ruppersberger je spustio loptu niz lijevo krilo u peterac. Njezino ubačaj pronašlo je desnu nogu Faso, koja je odložila udarac pored Bennetta koji je skočio.
  • U zadnjim minutama, Knightsi su vršili pritisak za izjednačenje, ali je obrana Williama Smitha bila na visini zadatka, držeći Genesea na krilima i izvan opasnih područja za postizanje pogotka.

KLJUČNE STATISTIKE:

• William Smith završio je utakmicu s prednošću od 13-3 u udarcima i prednošću od 4-1 u udarcima iz kuta.

TRENERSKI KUTAK:
Imali smo nekoliko iznimnih trenutaka igre tijekom utakmice u oba poluvremena, rekao je glavni trener. “Kombinacija dodavanja i kretanja koja je dovela do Emminog finiširanja iz udžbenika također je bila udžbenik. Geneseo je atletska momčad i posvećena je škrtosti u ostavljanju prostora i vremena za udarce.”

SLJEDEĆI:
Herons nastavljaju svoje gostovanje od dvije utakmice u subotu, 17. rujna, kada će se susresti s Rochesterom na stadionu Fauver. Početak vankonferencijskog natjecanja zakazan je za 17 sati.