Herons hokejaši na travi pobjeđuju Keuku 7-0

ŽENEVA, N.Y.— Momčad hokeja na travi koledža William Smith stigla je do pobjede od 7-0 nad koledžem Keuka u srijedu navečer na terenu McCooey Field. Predvodnik Heronsa bio je student diplomskog studija Emily Leonard s četiri gola navečer, čime je broj golova u sezoni porastao na osam. Juniorski vratar Kristen McCormick vodio je obranu Heronsa igrajući svih 60 minuta i upisao jednu obranu.

TRENUTCI UTAKMICE:

• Samo 6:29 u utakmici, Heronsi su otvorili rezultat, a Leonard je završio dodavanje učenika druge godine. Rebecca Mantione .
  • Nešto manje od 10 minuta kasnije, Leonard će ponovno pogoditi, ovaj put iz kaznenog udarca.
  • U 24:41, v Molly Dutton zabilježila je svoj prvi gol ove večeri nakon asistencije juniora Skyler Hauser .
  • U 27 th minuti utakmice, Heronsi bi zabili dva puta u rasponu od 21 sekunde, a golovima Mantionea i Duttona zabilježili su svoj drugi gol ove večeri.
  • Leonard će ponovno upisati njezino ime u bilježnicu u 35 th minuti kada je treći put svladala vratara Wolvesa. Mantione je zaslužna za asistenciju, koja bi joj bila druga ove večeri i peta ove sezone.
  • Manje od četiri minute kasnije, Leonard je zaključio rezultat na asistenciju juniora Sofia Pattillo . Leonardin četvrti gol na utakmici izjednačio ju je sa školskim rekordom za najviše golova na utakmici.

'Ova četiri gola ne bi bila postignuta bez truda svih mojih suigrača', rekao je Leonard. “Velika mi je čast biti u knjizi rekorda Williama Smitha s bivšim i sadašnjim legendama Herona, ali ova sezona tek počinje i veselim se našoj sljedećoj utakmici u subotu protiv Cortlanda.”

KUTAK ZA TRENERE:

'Večeras smo bili vrlo usredotočeni na našu igru ​​u posjedu i kuteve napada,' rekla je glavna trenerica Sophie Riskie '07. ” Generirali smo nekoliko sjajnih dodavanja i dodavanja i mnogo prilika za postizanje pogotka. Bila je to uzbudljiva noć s Emily koja je izjednačila Heronov rekord po broju bodova. Vidjeli smo veliki doprinos svih igrača i uzbudljivu obrambenu obranu Emma Carter u posljednjim minutama.