Hobart postiže 40 uzastopnih bodova i nadmašuje Keystonea 43-10

Nogometna momčad Hobart Collegea postigla je pogodak u svojih prvih sedam posjeda lopte u igri, uključujući 40 neodgovorenih, da bi zatvorila večerašnju 43-10 nekonferencijsku pobjedu nad Keystone Collegeom na Boswell Fieldu. Statemeni su popravili rezultat na 3-0 pred početak utakmice Liberty League, dok su Giants pretrpjeli svoj treći uzastopni poraz i pali na 1-3.

KLJUČNE STATISTIKE

• Hobart je skupio 504 jarde u ukupnom napadu, najviše od Statemena otkad je dobio 508 jardi protiv Keystonea 25. rujna 2001.
  • Nakon što su Giantsima prepustili 10 poena u njihova prva dva posjeda lopte, Hobartova obrana je otišla u zaključani način rada, prisilivši goste da udare šest puta, okrenu loptu dva puta na padove i vidjevši da je deveti udarac završio na vreći učenika druge godine i prvog- godine  na posljednjoj utakmici prvog poluvremena.

VRHUNSKI IZVOĐAČI

• Junior bek dovršio je 12 od 20 dodavanja za rekord karijere od 225 jardi i tri touchdowna. Također je istrčao za 56 jardi, uključujući 48 jardi za touchdown u igri 4. i 7. krajem treće četvrtine.
  • Juniorski hvatač povukao je pet dodavanja za 83 jarde u igri i TD.
  • Running back prve godine bio je vodeći trkač u igri, pretvarajući 11 nošenja u 99 jardi, uključujući TD od 38 jardi krajem prvog poluvremena.
  • Juniorski linijski branič bio je u obrani s 12 napada, uključujući 1,5 za gubitak.
  • Juniorski bek dodao je 10 napada.
  • Randle je u igri uračunao oba Hobartova bacanja, dok je zabilježio četiri asistirana hvatanja.

TRENERSKI KUTAK

“Sutra ćemo se vratiti i pogledati film, ali mislim da će biti puno toga za naučiti. Dobar je osjećaj imati 3-0, ali znam da nismo ni približno toliko blizu koliko bismo trebali biti u smislu igranja naše najbolje lopte dosad.” - Glavni trener

KAKO SE TO DOGODILO

• Keystone je izgledao impresivno na početku utakmice, prešavši 78 jardi u 12 igranja. Running back Mujaheed Muhammad (42 yds, TD) skočio je u krajnju zonu na 1-jardi i doveo Giantse u rano vodstvo.
  • Hobart se morao zadovoljiti s field goalom od 41 jarda juniora u svom prvom napadu.
  • Giants su ubacili svoju tricu početkom druge četvrtine za vodstvo od 10-3.
  • Statemen je izjednačio rezultatom u 8 igranja i 66 jardi koji je Colombi završio dodavanjem od 21 jarda za starijeg wide receivera  (2 rec, 63 yds, TD).
  • Obrana Hobarta prvi se zaustavila kada je mlađi kornerbek (5 tkls) prekinuo Giantsovu igru ​​4. i 4 blizu sredine terena.
  • Državnici su iskoristili priliku, dvaput predavši loptu Tayloru. Dobio je 8 jardi u prvom igranju i utrčao je 38 jardi do end zone u sljedećem. Dodatni poen bio je iskorak s desne strane, ostavljajući Hobart vodstvo od 16-10.
  • Državnici su iskoristili dva velika dodavanja kako bi postavili seniorski 30. TD u karijeri, skok od 1 jarda. Prvo je bilo dodavanje od 42 jarda za Cayea. Nakon toga je uslijedilo dodavanje od 25 jardi za Daramolu koje je označeno samo nekoliko centimetara izvan end zone.
  • Hobart je vodio 23-10 na poluvremenu i više se nije osvrnuo.

DAJ MI SLOBODU

• The Statesmen će otvoriti igru ​​Liberty League u subotu, 30. rujna kada će krenuti na branitelja naslova Liberty League Ithacu. Bombersi u nacionalnom rangu imaju omjer 2-1 nakon gostovanja od tri utakmice za početak sezone.