Josh Allen baca za četiri touchdowna dok Bills razbija Saints u sukobu na Dan zahvalnosti (puna pokrivenost)

Napad Buffalo Billsa pogodio je neke blokade u prvom poluvremenu, ali Josh Allen se raspalio u 3. četvrtini i doveo svoju momčad do dominantne pobjede na Dan zahvalnosti. Bills su izbacili Saintse sa 31-6 i popravili na 7-4 u sezoni.

Unatoč par izgubljenih lopti, Allen je uspio generirati velike igre rukom i nogama. Prvo presretanje bila je loša odluka. Mislio je da ima Stefona Diggsa i nije dovoljno brzo izvukao loptu. Izgledalo je kao da je znao da se radi o grešci, ali se već obvezao na bacanje. Bradley Roby stao je ispred Diggsa i uzeo ga. Drugi je bio loš slom na ofenzivnoj liniji i Allenu je ruku pogodio branič. Allen je završio s tri dodavanja u dodir i ocjenom quarterbacka preko 100 tek drugi put u posljednje četiri utakmice.

LINKOVI ZA REZAPIRANJE IGRE:

POLA:

PREGLED IGRE:

hoću li dobiti sljedeću provjeru poticaja

Buffalo će imati kratki tjedan priprema prije nego što momčad u srijedu krene u New Orleans na utakmicu protiv Saintsa u noći zahvalnosti.

Iako ova utakmica ne mora nužno imati implikacije za doigravanje, važno je za obje momčadi žele li zadržati svoje šanse za doigravanje. Bills su drugi na AFC Istoku (6-4), a Saints drugi na NFC Jugu (5-5). Obje momčadi su pobijedile u samo dvije od posljednjih pet utakmica, a Saints trenutno vode niz od tri poraza. Buffalo i New Orleans također zauzimaju sedmo mjesto na ljestvici konferencije, što znači da bi doigravanje započelo danas, bile bi posljednje dvije momčadi.