LAKERS VRATI SE USPOREDU: Skaneateles dječaci u nogometu osvojili naslov državnog prvaka

Budući da prošle sezone nije bilo državnih turnira, dječačka nogometna reprezentacija Skaneatelesa morala je čekati duže od većine da bi imala priliku obraniti naslov u klasi B na državnoj razini. Na tom putu u nedjelju ujutro bio je poznati protivnik na državnoj razini u Haverling Ramsu Sekcije V. Timovi su se izjednačili u državnom polufinalnom kolu 2019. na putu Lakersa do državnog prvenstva.

Trebalo je neko vrijeme da pogodak započne, ali na 25′ rezultatu Sean Kerwick je zabio prvi gol na utakmici, dovodeći Skaneateles u vodstvo od 1-0. Rezultat je ostao do drugog poluvremena kada je Haverling zabio na 10′. Pokazalo se da je obrana na vrhuncu, a s preostalim rezultatom 1-1 na kraju regulacije, trebala se odigrati uzbudljiva završnica. Ofenzivni napad Lakera bio je u pokretu u produžecima, jer se Owen Cheney povezao s Jackom Phillipsom i doveo vjernike Skaneatelesa u ludnicu, postigavši ​​pobjednički gol uz 13 minuta do kraja produžetka. Pobjeda Skaneatelesa rezultatom 2-1 osigurala je drugu uzastopnu krunu klase B u New Yorku u nogometu za dječake. Lakersi će također završiti sezonu s neporaženim rezultatom od ukupno 21-0, te 9-0 u ligi.