Mynderse i Newark prolaze u finale klase B u Blue Cross Areni; Djevojke iz Južne Seneke stižu do igre za naslov (potpuno izvješće)

Najbolji nositelji Mynderse Academy Blue Devils predvodili su 4. nositelja Early College s 27 poena u 3. četvrtini prve utakmice u srijedu navečer u dvoboju polufinala Sekcije V razreda B u Victor High School. Early College bi se vratio jer su se Blue Devilsi ohladili na liniji slobodnih bacanja i imali priliku da osvoje utakmicu, ali skok Tajmina Holta je bio kratak kako je vrijeme isteklo i Mynderse je pobjegao pobjedom 59-58. Plavi vragovi se vraćaju u Blue Cross Arenu i na sekcijsku prvenstvenu utakmicu po prvi put otkako su osvojili titulu u klasi C1 2013. godine.

Mynderse će se suočiti s #2 nositeljima Newark Redsima koji bi se u drugom poluvremenu dvomeča u Victoru izvukli za #3 Livoniu kasno za pobjedu od 57-49 predvođeni 17 poena i 11 skokova od juniora Taylora Clementsa. Reid VanScoter iz Livonije postigao je 30 poena uz 9 trica u porazu.

Ovo postavlja utakmicu prvenstva Finger Lakes East u potpunosti. Mynderse će se susresti s Newarkom u ponedjeljak navečer u 18:15 u Blue Cross Areni za titulu B razreda V. dvije momčadi su se razišle u regularnoj sezoni, obje su pobijedile kod kuće.

Pogledajte cijeli polufinalni doubleheader u Victoru od Jima Sinicropija i Matta Verkeyja ili uključite u četvrtak navečer u 21:00 za videoreprizu live videoreprize dvoglava u srijedu navečer. Puni rezultati polufinalnih utakmica za dječake i djevojčice u srijedu navečer u nastavku…