New England Patriots u Buffalo Billsu Recap

Billsi su svoju prvu utakmicu sezone ispustili od New England Patriotsa i sada je jedna momčad manje neporažena. Međutim, obrana Billsa napravila je izvrstan posao kako bi spriječila Patriote od ponavljanja pogodaka i unatoč porazu, dobili su backdoor pobjedu protiv NFL kvote .

A onda su bila tri. Pats, Chiefs i 49ersi – od svih momčadi – ostaju neporaženi dok ulazimo u 5. tjedan. Ali što je s Patriotima i Billima? Mogu li Patrioti nastaviti s radom i je li ovo početak proklizavanja za Buffala ili će se vratiti? Analizirajmo igru ​​kako bismo pronašli odgovore na ta pitanja.

Obrana Buffalo Billsa

Obrana je odradila svoj posao i dobro su ga odradili. Tremaine Edmunds je u tom danu upisao 11 obračuna , ali još trojica su objavila po šest borbi za širenje bogatstva: Wallace, Milano i Poyer. Obrambena jedinica zadržala je Toma Bradyja i njegove Patriote na samo 224 jarde i samo 11 prvih padova u četiri četvrtine igre. 18 za 39 i samo 150 jardi za Toma Bradyja pobjeda je prema većini obrambenih standarda. Sedam tri i auta i devet puntova za Pats. To je povezano s najgorem erom Belichicka. Pa što daje?

Kritični obrti

Napad Billsa postigao je 375 jardi i napravio više nego dvostruko veći broj prvih padova od Patriota na 23. No pogreške u ključnim trenucima Billsa su koštale mnogo. Ovo je počelo rano sa Prvi izbor dana Josha Allena , gdje su Pats preuzeli na liniji od 31 jarde. Patrioti su se spustili i zabili, iako su propustili PAT.

Zatim je u nizu loših susreta još gore, Corey Bojorquez je blokirao svoj udarac, a Pats su ga istrčali za touchdown. Ovaj put PAT je bio dobar i odjednom je rezultat 13-0. Prvo poluvrijeme bilo je teško za Billsove navijače. Nakon samo jednog pogotka iz igre u drugoj četvrtini, izgledalo je kao više od iste stare sreće dok su igrali na AFC Istoku protiv Nove Engleske. No, treća četvrtina je bila dobra. Josh Allen je uzeo 6 za 6 i potjerao Billse niz polje i postigao pogodak u samo devet igranja. I računi se vraćaju u to 10-13. To je bio prvi put da je obrana Patsa postignuta u sezoni 2019.

što detox djeluje za thc

Ali problemi s prometom nisu nestali. Nakon što je Josh Allen imao 3 ubačaja i napustio igru ​​s ubodom glavom, Matt Barkley je također bacio pik. Ovo je bilo iznimno razočaravajuće nakon što su Bills držali Bradyja i Patsa na gol-crti kako bi iznudili gol iz igre. Barkley je odradio izvrstan posao vraćajući momčad natrag u crvenu zonu... samo da bi Chung ubacio loptu u napad.

Moramo odati priznanje objema obranama. Obrana Patsa igrala je nevjerojatno dobro, zadržavši Billse na samo 10 i naravno, držanje Toma Bradyja na samo 16 poena dok mu daje četiri dodatne prilike nevjerojatan je obrambeni napor na strani Billsa.

To nas dovodi do tih pitanja; što sve ovo znači? Hoće li Pats voditi stol? ne mislim tako. Vjerujem da je Bills drugim momčadima obrambeno orijentiranim dao knjigu koja će barem srušiti jednu ili dvije pobjede u sezoni Patriotsa. A što je s računima? Jesu li sada osuđeni na nazadovanje? Ne. Iako su Pats upravo pokazali ostatku NFL-a kako zveckati i poremetiti Josha Allena. Ipak, na rasporedu im je ostalo mnogo igara za pobjedu, a čak i ako Patsi vode na tablici, oni su i dalje legitimni kandidat za jedno od onih mjesta za zamjenu. Frank Gore će nastaviti udarati loptu . Barkley će postići neki uspjeh ako Allen izostane neko vrijeme. A obrana Billsa je monstruozna.

Pred Buffalom je još puno pobjeda u 2019.