Savannah hoops istaknuti debitiraju za Detroit-Mercy Titans

Noah Waterman, rođeni u Savannah, NY i diplomac Path Light Academy (Wolcott), jedan je od manje poznatih velikih košarkaša koji dolaze iz područja Finger Lakes.

U svojoj srednjoškolskoj sezoni 2018.-19. Waterman je poveo Kršćansku školu Finger Lakes (Seneca Falls) do rekorda 20-2 , prosječno 17,5 poena i 8,8 skokova po utakmici na putu do osvajanja prvenstva kršćanske atletske lige Empire State (ESCAL).

U subotu poslijepodne, dan nakon Božića, Noah Waterman konačno je debitirao sa svojom novom momčadi.

Počeo je za Titane u njihovom natjecanju protiv lokalnog rivala Oaklanda i upisao ukupno 23 minute u igri, 14 u prvom poluvremenu i 9 u drugom poluvremenu. Igra, koja Oakland je na kraju pobijedio 77-75 , otišao u produžetke. Waterman, koji je nosio dres broj 1 u vrhunskom videu ispod, nije se pojavio u produžetku.

Utakmicu bi završio s 8 poena, 3 skoka, 1 asistencijom i 3 osobne greške. Pucao je 3-8 iz polja i napravio 1 od svoja 2 pokušaja za tricu.

Waterman ima petero starije braće, dvije starije sestre i mlađu sestru. Njegov stariji brat, Ben, igra košarku na Finger Lakes Community Collegeu.

Detroit igra protiv Oaklanda danas (27.12.) u 16:00 sati. Igra će se emitirati na ESPN+, a radijski prijenos na WLQV 1500 AM & 92,7 FM može se streamati putem aplikacije TuneIn Radio. Utakmicu možete pratiti uživo na ESPN.com ovdje .

AŽURIRANJE – NEDJELJA u 19:08:

U nedjelju poslijepodne Detroit Mercy Titansi izgubili su od Oaklanda drugi put zaredom u isto toliko dana. Noah Waterman je, međutim, imao probojnu igru ​​unatoč porazu. U svojoj drugoj utakmici kao Titan the Savannah, rođeni NY je postigao 19 poena uz 7 od 12 šuteva. Pretvorio je u 3 od 6 udaraca iza luka za tri poena i povukao tri skoka uz 3 asistencije. Zabilježio je 28 minuta na terenu u pobjedi Oakland Golden Grizzliesa rezultatom 83-80.

U nastavku pogledajte Noahu Watermana u najzanimljivijim dijelovima nedjeljne utakmice: