ODJELJAK SRIJEDA: Mynderse napad eksplodira kod Finneyja; Wayne probija kartu za naslovnu utakmicu; Zoe Zutes triple-double dovodi ER u finale

Tri momčadi Wayne-Finger Lakesa plasirale su se u prvenstvene utakmice odjela u srijedu navečer u polufinalu Sekcije V košarke. Wayne i Mynderse će u petak navečer igrati za naslov u sekciji u klasi B1 i B2, dok će djevojke iz East Rochestera igrati za prvenstvo u klasi C1.

U polufinalnom kolu za dječaci klase B2, #6 Mynderse je posjetio #3 C.G. Finneya i izveo ofenzivnu predstavu za vjekove. Mynderse je zakopao 16 trica uključujući 8 juniora Troya Kabata i 6 seniora Jareda Kinga dok su Blue Devilsi ubacili 54 poena u prvom poluvremenu i otvorili prednost od 25 poena. Vruće pucanje nastavilo se i u drugom poluvremenu i u kombinaciji s Mynderseovom presingom obrane od čovjeka do čovjeka dovelo je do pobjede od 94-75 koja nije bila ni blizu koliko pokazuje konačni rezultat.

Kabat je završio s 28 poena, Jared King 24, a senior Nick Jones 13. C.G. Markus Robinson, superdrugogodišnjak Finneya, završio je s 40 koševa, ali je ostao na samo 1 golu iz prve četvrtine, dijelom zahvaljujući izvrsnom obrambenom naporu Jakea Smitha i Sama Lorenzettija.

Provjerite Littlejohn Orthodontics Smiles with Style Postgame Show s Jimom Sinicropijem i Kevinom Sharpom na LivingMax Radiju nakon pobjede za potpuni rezime i intervjue s nekoliko igrača Myndersea i C.G. Glavni trener Finneyja Joe Marchand:

Mynderse će se u petak navečer vratiti u Rochester kako bi se suočio s prvim nositeljem Northstar-Christianom koji je u drugom B2 polufinalu pobijedio #4 World of Inquiry rezultatom 65-64. Vrijeme utakmice je postavljeno za 18:00, a prijenos FingerLakes1.com na LivingMax Radiju počinje u 17:45.

Neporaženi #2 Wayne Eagles igrali su protiv Livonije #3 u polufinalu razreda B1 za dječake u srednjoj školi Wayne u srijedu navečer i nakon što su zaostajali veći dio utakmice, vratili su se i zabilježili pobjedu rezultatom 59-50 i plasirali se u 3. prvenstvenu utakmicu programa u zadnjih 5 godina. Wayne je uspio zauvijek povući naprijed u završnim trenucima 3. četvrtine kada je Charley Wiggins pogodio tricu, nakon čega je uslijedila ukradena lopta Masona Blankenberga i dodavanje Tylera Reynoldsa koji je svladao zujalicu polaganjem i povećao Eaglese na 46 -40.

Wayne je otvorio posljednju četvrtinu serijom od 5-0 kako bi stavio igru ​​izvan dosega.

Pobjeda postavlja epsku igru ​​za naslov protiv 1. nositelja Batavije. I Wayne i Batavia ulaze u petak navečer u prvenstvenu utakmicu klase B1 s rezultatom 14-0. Vrijeme za napojnicu je 18:00 sati u Batavia HS.

#1 Batavia je pobijedila #4 Pal-Mac, 70-58, u vrlo zabavnoj košarkaškoj utakmici. Napor od 38 poena Batavijca Zacha Gilberta pokazao se kao razlika u okončanju jake sezone iz Pal-Mac Red Raiders programa dječaka. Za Palmyra-Macedon junior Paul Goodness srušio je pet trica i postigao 24 poena, dok je drugi učenik Ian Goodness pogodio četiri trojka i završio s 14 poena.

steroidi za mršavljenje na prodaju

Što se tiče djevojaka, East Rochester Bombersi predstavljaju okrug Wayne i plasirali su se u prvenstvo klase C1 pobjedom nad Alexanderom rezultatom 63-34.

Pobjedu hitne pomoći potaknula je još jedna izvanredna izvedba starije napadačice Zoe Zutes koja je završila s triple-doubleom I zabilježila svoj 1000. poen u karijeri u 2. četvrtini. Zutes konačna statistika glasi 22 poena, 12 skokova i 10 blokiranih šuteva. Suigračica Samantha Lewis postigla je 16 poena i povukla 11 skokova, dok je Lily Funk dodala 12 poena.

Bombersi nisu bili u finalu dijela od 1992. i žele iskoristiti priliku kada se u petak navečer u 19:00 suprotstave broj 2 Avona.

Osim Pal-Macovog poraza u Bataviji, par drugih momčadi Wayne-Finger Lakesa završilo je sezonu u polufinalnom kolu u srijedu navečer. Broj 3 Honeoye Bulldogs pao je na #2 Wheatland-Chili, 65-46 na turniru za dječake klase D1. Također, #3 Dundee/Bradford izgubili su od #7 Yorka u polufinalu klase C2 za djevojčice.

Polufinalni krug košarkaške sekcije nastavlja se u četvrtak navečer s Marcusom Whitmanom, Lyonsom i H.A.C. dječaci u akciji zajedno s djevojčicama Pal-Mac, Midlakes, Waterloo, Penn Yan i South Seneca.

U nastavku pogledajte ažurirane zagrade i večerašnji raspored sekcija i linkove za prijenos uživo…