Sezona Billsa završava još jednim razornim porazom u doigravanju od Chiefsa (potpuni prijenos)

Po treći put u četiri godine, Buffalo Bills završili su sezonu porazom od Kansas City Chiefsa, ovaj put su izgubili 27-24 na stadionu Highmark u AFC Divizijskom kolu u nedjelju navečer.

Buffalo je na poluvremenu vodio 17-13, ali je u drugom poluvremenu postigao samo sedam poena. Međutim, imali su priliku izjednačiti u 27. rezultatu s 1:43 preostalih u regularnom dijelu, ali Tyler Bass je promašio 44 jarda s desne strane.

Josh Allen je kompletirao 26 od 39 dodavanja za 186 jardi i touchdown. Također je trčao 12 puta za 72 jarda i dva poena. Khalil Shakir je ubacio jedini TD koji je primao nakon Allenova dodavanja od 13 jardi.