Syracuse će se susresti s Virginia Tech u prvom kolu ACC turnira u lacrosseu za žene

Syracuse je pobjedom protiv Boston Collegea u subotu poslijepodne osigurala 2. nositelj na ACC turniru za žene u lakrosu sljedećeg tjedna. Narančasti će u srijedu, 28. travnja u 17 sati u prvom kolu igrati protiv Virginia Tech. u Chapel Hillu, N.C.

Narančasti su ove sezone zabilježili 8-2 u ligaškim igrama. Syracuse je izjednačila Boston College na drugom mjestu u poretku regularne sezone, ali je zaradila 2. nositelja na gol diferencijalu. Narančasti ulaze na ACC turnir s ukupnim rezultatom 12-2. Syracuse je rangirana kao broj 3 u oba istraživanja IWLCA i Inside Lacrosse medijskih anketa i broj 2 u najnovijem RPI.

Syracuse i 7. nositelji Virginia Tech (5-10, 1-8) sastali su se 27. ožujka u Carrier Domeu. Hokiesi su vodili 7-5 s 3:34 do kraja prvog poluvremena, ali su narančasti dvaput pogodili za izjednačenje na poluvremenu. Syracuse je nastavila niz pogodaka nakon prekida sa sedam uzastopnih golova na putu do pobjede od 17-10.

Pobjednik utakmice Syracuse-Virginia Tech borit će se s pobjednikom između Boston Collegea i Virginije u petak, 30. travnja u 14:30. u drugom polufinalu. Prvenstvo je na rasporedu u nedjelju, 2. svibnja u podne. Sve utakmice će se emitirati na ACC mreži.

Sve ulaznice za sjednice i pojedinačne sesije za ACC prvenstvo dostupne su putem blagajne UNC-a i mogu se kupiti na web stranici UNC-a na www.goheels.com/tickets ili pozivom na blagajnu na 1-800-722-4335. Sve ulaznice za Session su dobre za svih sedam utakmica turnira.

Vrata će se otvoriti jedan sat prije početka svake utakmice ili nakon završetka prethodne utakmice. Maske za lice su obavezne i provodit će se socijalno distanciranje.

Sve ulaznice za sesije iznose 20 USD za odrasle i 10 USD za mlade (7-17 godina), seniore (55+). Ulaznice za pojedinačne sesije su 10 USD za odrasle i 5 USD za mlade (7-17 godina) i seniore (55+). Za djecu do 6 godina ulaz je besplatan.