Syracuse muški lacrosse pada u Notre Dame, 18-11 (puna pokrivenost)

Syracuse je u prvoj četvrtini došla do vodstva od 4-1, ali devet golova u drugoj četvrtini iz Notre Damea bilo je previše za Orange da bi se oporavili, jer su Irci u subotu u Domeu ubacili 18-11.

Nedostatak posjeda bio je bodež za 4. broj Syracuse (4-3, 1-2 ACC), koji je zabio 11 golova unatoč samo devet pobjeda. No. 9 Notre Dame (5-1, 1-1 ACC) pobijedio je 23-od-32 na X i također je dominirao u parternoj borbi 45-20. Također su iskoristili 4 od 6 prilika za ekstra igrača.

Stephen Rehfuss je predvodio narančaste, zabio je tri gola u drugoj utakmici zaredom. Chase Scanlan, Owen Seebold i Brendan Curry također su dva puta našli stražnju stranu mreže. Pat Kavanaugh iz Notre Damea postigao je devet koševa (4-5) i predvodio sve strijelce, dok su Griffin Westlin i Will Yorke zabili po četiri gola.

Jamie Trimboli i Seebold zabili su svaki za Orange u prvih pet minuta utakmice, nakon čega je uslijedio par Rehfussovih rezultata nakon pogotka Quinna McCahona, čime je ‘Cuse poveo 4-1 kroz osam minuta igre.

Pat Kavanaugh je zabio svoj prvi u danu prije nego što su Scanlan i Curry zabili golove i otvorili vodstvo Syracuse od 6-2 samo dvije minute u drugoj četvrtini.

Tada su se otvorile kapije za Notre Dame. Irci su zabili devet golova u drugoj četvrtini i 12 od sljedećih 14 golova na utakmici. 'Cuse je uspio nanizati mini niz od tri pogotka kasno u trećoj i povući unutar tri u četvrtoj četvrtini, ali Notre Dame je zbrojio sva četiri gola u četvrtoj četvrtini i pobijedio 18-11.

Sirakuza je domaćin UAlbanyju u četvrtak u 17 sati. na ACC mreži u svom sljedećem meču.