Velika noć Seana Hansena uzdiže Cornell iznad Saint Francisa, 80-77

Junior je izjednačio školski rekord pogodivši svih osam šuteva iz igre na putu do rekorda karijere od 26 poena, a Cornell je pobjegao pobjedom 80-77 nad Saint Francisom (PA) u ponedjeljak navečer u DeGol Areni. Big Red je popravio rezultat na 2-1, dok je Red Flash pao na 1-2.

Hansen je udvostručio svoju prethodnu ocjenu karijere od 13 i dodao pet skokova, pet asistencija, tri ukradene lopte i jedan blokirani šut kako bi odveo Big Red do pobjede. Postigao je svih osam pogodaka iz igre, uključujući dvije trice, i pogodio 8 od 10 slobodnih bacanja u pobjedi. Izjednačio je postojeći rekord šuteva bez promašaja u igri igrača Big Reda, poklapajući se s učinkom Jeffa Footea 2008. protiv Sveučilišta Boston i napora Erricka Pecka 2013. u Pennu.

ubacio je 18 poena, pet skokova, tri asistencije i dvije ukradene lopte, uz 14 poena uz četiri lopte. bio je četvrti Big Red u dvoznamenkastim brojevima s 10.

Cornell je imao dvoznamenkasto vodstvo u oba poluvremena, ali je zaostao za jednu u pauzi i dopustio Red Flashu da pokuša izjednačiti na sirenu u drugom poluvremenu, pobjegavši ​​s pobjedom.

Cornell je s poda šutirao 53 posto, uključujući 68 posto s linije slobodnih bacanja. Nakon što je ušao u igru ​​s prosjekom od 17,5 trica po utakmici, Big Red je zabio samo 5 od 20 izvan luka. Gosti su u pobjedi imali 18 asistencija uz samo 11 izgubljenih lopti.