Victor djevojke u odbojci osvojile su državno prvenstvo klase AA 2021

Ženska odbojkaška reprezentacija Victor Blue Devils može poslati još jedan transparent na rafters, u nedjelju ujutro Plavi vragovi osvojili su naslov državnog prvaka klase AA 2021. nad Massapequaom 3-1. Victoru je to prva državna titula za djevojčice od 2009. godine. To je njihova treća državna titula ukupno u odbojci za djevojčice, a prva u klasi AA. Za momčad, to dovršava priču iskupljenja za seniore u momčadi, od kojih su mnogi bili u momčadi 2018. godine, a Plavi vragovi su došli na kratko.

Prvi set meča pokazao se uzbudljivim. Victor je rano skočio u vodstvo, ali Massapequa se uspio zadržati, u jednom trenutku zaostavši 20-18. Uz još nekoliko postignutih poena, Chiefsi su odredili timeout s Victorom koji je vodio 23-21. Pokazalo se da je to bio uzaludan potez, jer su Blue Devilsi uspjeli zadržati Massapequa na udaljenosti od ruke kako bi dobili set 25-23. Drugi set počeo je slično kao i prvi, s Victorom je držao vodstvo od 14-10 prije nego što je iskoristio sav zamah u setu, pobijedio 25-14 i skočio na brzo vodstvo u meču od 2-0.

Massapequa ne bi otišao tiho i Chiefs bi trebao veliki treći set da ostanu živi. Victor u trećem setu nije mogao držati korak s Chiefovim tempom, a Massapequa je zamalo preslikao drugi set na Blue Devils koji su pobijedili u setu od 25-15 i smanjili rezultat meča na 2-1. Za Victora bi četvrti set bio kritičan s Chiefsima koji su imali zamah iz trećeg seta. Napad Blue Devilsa došao je brzo i oni bi držali nogu na gasu kako bi dali ton četvrtom setu. Victor je dobio vodstvo i držao ga izvan dosega za Massapequa, jer su Chiefsi nazvali timeout s Victorom koji je vodio 17-12. Bio bi to posljednji potez Chiefsa, jer se Victor povukao i preuzeo set i meč 25-15.

kako odabrati konje na koje ćete se kladiti

Pobjeda Victora rezultatom 3-1 zatvara pravu sezonu za Plave vragove. Uključujući turnire tijekom cijele sezone i postsezone, kao i utakmice regularne sezone, Victor će sezonu završiti s impresivnim 45-1, uključujući 9-1 u ligi. Iznad svega, prvaci Sekcije V klase AA sada dodaju najimpresivniji naslov sezoni, prvak države New York.