Victor pobjeđuje u bilijaru, prolazi u finale protiv Massapequa

Victor djevojke odbojke su nastavile svoju dominantnu sezonu u subotu ujutro i poslijepodne, odigravši svih šest setova u polufinalnom kolu turnira u biljarstvu državnog turnira u New Yorku. Prvaci Sekcije V klase AA idu u državno finale u nedjelju ujutro kako bi igrali protiv Massapequa.

Plavi vragovi prvi su se susreli s Pine Bushom iz Sekcije IX u 9:30 ujutro, pouzevši setove 25-9 i 25-12. Victor se potom suočio sa Shenendehowom iz Odjela II nakon kratke stanke. Plavi vragovi su sljedeća dva pobjednička seta odnijeli rezultatom 25-13 i 25-16. S tadašnjim rekordom od 4-0 u igranju u bazenu, Plavi vragovi izborili su mjesto u državnom finalu, no jedan finalni meč u igri u bazenu čekao je u Massapequau Sekcije VIII.

kako dobiti socijalno osiguranje

Ako su dva seta u igranju u bazenu ikakav pokazatelj, finale klase AA bi trebalo biti sjajno, Victor je prvi set preuzeo 25-21 nad Massapequaom. Drugi set se pokazao kao triler, jer su Plavi vragovi do ekstra pobjede odigrali 26-24. Neće se dugo čekati da se momčadi ponovno suoče jedna s drugom, finale klase AA je prva utakmica u nedjelju ujutro s početkom u 10 sati u Cool Insuring Areni u Glens Fallsu. S obzirom na to da je subotnja igra u bazenu jedini put kada su se njih dvojica susreli ove sezone, sutrašnji revanš bit će s najvećom nagradom do sada, državnom titulom.