VIKTOR POBJEDIO TRILER: Odbojkašice osvojile krunu u segmentu 3-2

Sjajna stvar u igranju nakon sezone u bilo kojem sportu su uzbudljive igre koje dolaze usput, igre koje dokazuju da nikada ne možete pisati sportove. U subotu poslijepodne, odbojkaška reprezentacija Victor za djevojčice imala je svoje uzbudljivo poglavlje u sekcijskim igrama dok su kući ponijele krunu klase AA u sekciji V.

Plavi vragovi pobijedili su broj 3 Penfielda sa 3-2, no nije bilo lako doći do rezultata. Penfield je kući odnio prvi set 25-18, a Victor se borio u drugom i trećem setu osiguravši 25-23 i 25-20 pobjeda u setovima. Budući da je na vidiku naslov u segmentu, Penfield je uzvratio u četvrtom setu i pobijedio 25-20.

Peti i odlučujući set počeo je sporo za Victora, porazom od 6-4 od Penfielda prije odgode u akciji zbog vanjskog problema unutar objekta Gates Chili High School Gym-a. Akcija je nastavljena 15 minuta kasnije, a momčadi su išle naprijed-natrag u petom setu, pri čemu nijedna momčad nije ustupila mjesto drugoj. Dodatna igra bila bi potrebna za odlučivanje o prvaku, no to bi kratko trajalo. Victor je uzeo uzastopne bodove i završio meč pobjedom od 27-25, a pritom je osvojio naslov klase AA.

Victor će sada igrati u regionalnom kolu u državnoj utakmici u petak. Mjesto, protivnik i vrijeme početka se moraju odrediti.