W-FL petak: Wayne boysi petu uzastopnu pobjedu nad Ženevom; Djevojke iz East Rochestera gube četvrtu zaredom nakon vrućeg starta

U petak navečer održano je sedam utakmica za dječake Wayne-Finger Lakesa i deset utakmica za djevojčice.

Što se tiče dječaka, Wayne Eaglesi su ugostili Geneva Pantherse i ova utakmica je opravdala hype. Eaglesi su vodili nakon svake četvrtine, ali Panthersi su zaostajali za samo jedan poen uz četiri minute do kraja igre. Međutim, Wayne se kasno odvukao i pobijedio Ženevu na sedam razlike. Eaglesi popravljaju na 11-1 nakon svoje pete uzastopne pobjede, a Pantheri padaju na 9-3.

Što se tiče djevojaka, East Rochester Bombersi su pali petu utakmicu zaredom nakon što su izgubili od Gananda Panthersa u produžetku s četiri razlike. Bombersi su sezonu započeli s 9-1, ali sada imaju 9-5 nakon poraza. Panteri popravljaju na 6-8.

U nastavku pogledajte sve rezultate utakmica i subotnji raspored utakmica...