W-FL ponedjeljak: #6 Whitman prekida HAC niz kako bi ostao neporažen na Zapadu

H.A.C. Wolvesi igraju svoju najbolju košarku u nekoliko sezona. Svoj niz od tri pobjede stavili bi na crtu u ponedjeljak poslijepodne kada su dočekali Finger Lakes West vodeći Marcusa Whitmana u svoju dvoranu. Nakon tri četvrtine izgledalo je da bi Wolvesi mogli učiniti nevjerojatno i prenijeti Wildcatsima njihov prvi poraz u ligi.



Whitman je zaostajao 52-51 nakon tri četvrtine igre, ali je u posljednjoj trećini pobjegao od H.A.C. konačnim rezultatom 69-56.



Riley McLoud je predvodio Wildcatse s 19 poena, dok je špic Nick Young zabio 15. Whitman je popravio na 9-2, 7-0 u ligi, a ušao je u tjedan na 6. mjesto na LivingMax Sports W-FL Boys Basketball Power Rankings.

Za Wolvese (3-7) Jamarr Paisley je postigao rekordnih 19 poena, a Xavier Israel 12 poena i 13 skokova.



Sljedeći za Marcusa Whitmana je 2. mjesto #10 Dundee koji će otputovati u Rushville u srijedu navečer.

U jedinoj utakmici za djevojčice večeri, Penn Yan nije uspjela kod Aquinasa.

Puni rezultati za dječake i djevojčice na akciji u ponedjeljak navečer, nadolazeći raspored i više u nastavku…



Košarkaški semafor W-FL Boys u ponedjeljak:

Marcus Whitman 69 u HAC-u 56
HAC (3-7) - vodio 52-51 u 3Q; Jamarr Paisley 19; Ksaver Izrael 12, 13 reb
MW (9-2) – Riley McLoud 19; Nick Young 15

finger lakes drive-in auburn, ny

Pogledajte Wildcatse u našem webcastu reprizu njihove pobjede protiv Napulja prošlog četvrtka navečer:

Nadolazeći košarkaški raspored za dječake W-FL:

UTORAK
# 9 Sodus na # 7 Gananda
#1 Newark u Ženevi
Midlakes na # 2 Mynderse (UŽIVO na FL radiju / Repriza videa u 22:15 )
Penn Yan u Palmyra-Macedon
#4 Wayne u Waterloou
#3 Clyde-Savannah u NR-Wolcottu
#8 East Rochester u Marionu
Red Creek u Williamsonu

SRIJEDA
#10 Dundee na #6 Marcus Whitman
Honeoye u Red Jacket
Južna Seneka u Napulju
HAC u Bloomfieldu

najbolji steroidni ciklus za nemasnu masu i rezanje

ČETVRTAK
Marion u Red Creeku
Williamson na # 9 Sodus
Palmyra-Macedon u Waterloou
#7 Gananda na #3 Clyde-Savannah
#5 Lyons na #8 East Rochester

PETAK
#1 Newark na #4 Wayne
# 2 Mynderse u Ženevi
Midlakes u Penn Yanu
Romul u Južnoj Seneki ( UŽIVO na LivingMax Sports )
OVO u Napulju
Bloomfield na #6 Marcus Whitman
Honeoye na #10 Dundee
Grčka-Odiseja u NR-Wolcottu

SUBOTA
# 4 Wayne na # 9 Sodus
Romul u Južnoj Cayugi
Hannibal (Sec 3) kod Williamsona

Ponedjeljak W-FL Girls Scoreboard:

Penn Yan 52 u Akvinskom 63
AQ – Lindsey Brinkel 19 poena, 8 as, 7 skokova; Kayla Jackson 8 poena, 14 skokova

Raspored za žene W-FL za utorak:

Bloomfield u HAC-u
Crvena jakna u Honeoyeu
Marcus Whitman u Dundeeju
Južna Seneka u Napulju

Tweetovi u ponedjeljak navečer:

W-FL Boys košarkaški poredak (do 1/16):

FINGER LAKES ISTOČNA POREDBA U L GB U L KOM
jedanMYNDERSE PLAVI VRAGOVI6-jedan-12-jedanL1
jedanNEWARK CRVENE6-jedan-9-3W9
3WAYNE EAGLES4-dva1.59-dvaW7
4SREDNJA JEZERA VRIŠĆU ORLOVIdva-43.56-5L3
4ŽENEVSKI PANTERIdva-43.54-7L3
4PAL-MAC RED RAIDERSdva-43.53-8L2
4PENN YAN MUSTANGIdva-43.57-5W2
8WATERLOO INDIJANCIjedan-54.5dva-9W1
.
FINGER LAKES WEST TALING U L GB U L STR
jedanMARCUS WHITMAN DIVLJE MAČKE9-0-9-dvaW9
dvaBLOOMFIELD BOMBARI6-33.06-6L2
dvaDUNDI ŠKOTI6-33.08-3W2
4NAPULJ VELIKI ZELENI4-44.54-6L4
5INDIJANSKE CRVENE JAKNE4-55.07-5L2
6MEDENI BULDOGI3-55.54-7L1
7H.A.C. VUKOVIdva-56.03-7L1
8ROMULOVI RATNICIdva-66.53-8W1
9JUŽNI SENEKA SOKOLOVIjedan-67.0jedan-9L5
.
POREDAK OKUPA WAYNE U L GB U L STR
jedanCLYDE-SAVANNAH ZLATNI ORLI7-jedan-9-3L1
dvaLIONSKI LAVOVI7-dva.5jedanaest-dvaW5
3BOMBAĐARI ISTOČNOG ROCHESTERA5-32.07-3L1
3POBJEDI DIVLJE5-32.07-4W3
5SODUS SPARTANCI4-43.06-5W2
6NORTH ROSE-WOLCOTT COUGARS3-53.54-7L5
6OVNOVI RED CREEK3-53.54-9L1
8WILLIAMSON MARAUDERSdva-44.03-6L1
9MARION CRNI VITEZOVI0-97.5jedan-12L3

PODCAST UPSTATE HOOPS:
Rekapitulirajte divlji tjedan srednje škole košarke Wayne-Finger Lakes. Gledajte nedjeljno navečer izdanje podcasta Upstate Hoops…

Preporučeno