FINALE WAYNE ACES: Odbojka za djevojčice donosi kući naslov u klasi B

Ženska odbojkaška reprezentacija Wayne Eaglesa osigurala je krunu klase B u Odjelu V u subotu protiv dosadnog šestog nositelja Honeoye Falls-Lima. HFL je u posljednju rundu ušao na roll s uznemirene posebne strane bracketa. Kroz prvi set meča, činilo se kao da će se ta priča nastaviti, budući da je Wayne pogrešno iskoristio vodstvo u ranom setu i ispustio početni set 26-24.

koje su različite vrste kratoma

U drugom setu, Wayne je uspio promijeniti scenarij na HFL-u nakon što su skočili u vodstvo u ranom setu. Ovoga puta, Orlovi su se vratili iz ranog zaostatka i odnijeli pobjedu u setu rezultatom 25-22. U trećem setu Wayne je uspio zadržati zamah, a iako je rezultat nekoliko puta bio izjednačen tijekom cijelog seta, Eaglesi nikada nisu zaostajali i odnijeli su pobjedu 25-21.

U onom posljednjem setu meča, Eaglesi su skočili u ranu prednost od 7-1 u setu, no HFL nije šutke otišao, vrativši se i izjednačio set na 18-18. Wayne i HFL postali su nerazdvojni u nekoliko nadigravanja nakon toga, a set je izjednačen na 23-23. Wayne je uspio odbiti servis HFL, uhvatiti jedan poen prednosti i imati meč servis. Bilo bi to sve što im je trebalo, jer su Orlovi odnijeli pobjedu 25-23, a pobjedu u utakmici 3-1.

Pobjeda Eaglesa 3-1 u finalu klase B sada će premjestiti prvake sekcija u regionalnu utakmicu sljedećeg vikenda. Utakmica protiv protivnika koji će biti određen iz Sekcije VI igra se u LeRoy High School sljedeće subote u 12:30 sati.