WAYNE DOPPS HEARTBREAKER: Odbojka za djevojčice ne uspijeva protiv Marcellusa

Wayne Eaglesi izgubili su srceparajući meč protiv Marcellusa iz Sekcije III u odbojci za djevojčice kako bi se plasirali u državno polufinale u klasi B. Utakmica u subotu poslijepodne bila je sve što možete poželjeti za sjajan događaj, ali bez ishoda kojem su se Eaglesi nadali . Marcellus je došao do pobjede 3-2.

Wayne je uzeo prva dva seta meča, brzo skočivši u vodstvo od 2-0, pobijedivši u oba seta 25-23. Prvi set uključivao je povratak Eaglesa sa 16-7 u jednom trenutku na početku seta. Marcellus je bio čvrst u drugom setu, ali Wayne je držao korak ispred i zapečatio pobjedu. Marcellus se ipak vratio i uzeo tri set 25-22, i uzeo dobar dio zamaha s njima za četiri set, ostvarivši još jednu pobjedu od 25-22. Peti set je pao na žicu, izjednačen na 21-21 prije pozvanog timeouta, ali Marcellus se povukao i zapečatio pobjedu u meču pobjedom u setu 25-23.

Wayne Eaglesi će završiti sezonu s sezonskim rekordom 16-1, a 12-0 u Finger Lakes East igraju uz to što su prvaci klase B Sekcije V.