William Smith hokejaš na travi izgubio je Liberty League na otvaranju od U of Rochester 2-0

ROCHESTER, N.Y. .—Momčad hokeja na travi koledža William Smith izgubila je 2-0 od Sveučilišta Rochester u svojoj prvoj konferencijskoj utakmici ove sezone. Herons sada imaju omjer 6-2 u sezoni s omjerom 0-1 u Liberty League.
Utakmica između Heronsa i Yellowjacketsa u petak navečer bila je izjednačena u četvrtoj četvrtini. Oba su napadača povećala pritisak u posljednjih 15 minuta zabilježivši osam od 12 udaraca na utakmici. Junior je odigrao svih 60 minuta na golu za Heronse, zabilježivši jednu obranu te večeri.

TRENUTCI UTAKMICE:

• Rochester bi se probio u 53. minuti zahvaljujući prvogodišnjoj Anyi Arseneau koja je ubacila udarac s jednog jarda nakon dodavanja starije Karine Bridger.
  • Nakon pogotka Rochestera, Heronsi bi izvršili pritisak zaradivši dva kaznena udarca iz kuta što je rezultiralo s pet udaraca Heronsa. Seniorka Mary Kate Breward predvodila je s dva udarca u napadnom rafalu. Seniorka Mackenzie Wodka, juniorka Sofia Pattillo i učenica druge godine Rebecca Mantione sve su pogodile po jedan udarac u kasnom napadu Heronsa.
  • U 57. minuti, Yellowjacketsi bi imali zlatnu priliku jer je Maeve Fogarty zaradila prekid nakon što je došla u posjed nakon pogrešnog dodavanja Heronsa. McCormick bi uskratio Fogartyju da je ušao s njene linije i zaradio lijepu obranu na bijegu.
  • S 30 sekundi do kraja natjecanja, Bella Militi bi dodala sekundu za Yellowjacketse nakon asistencije Maeve Fogarty i zapečatila pobjedu Rochesteru.