William Smith u hokeju na travi izgubio je prvu odluku sezone, 3-2 kod Genesea

Box Score

GENESEO, N.Y.—Momčad hokeja na travi koledža William Smith doživjela je svoj prvi poraz ove sezone pošto su poraženi s 3-2 od jake ekipe Geneseo.

odigrao svih 60 minuta na golu za Heronse, ubilježivši sedam obrana te večeri. Vodeći napad Heronsa bila je juniorka jer je noćas zabilježila šest pogodaka, od kojih su svi bili u okvir gola.

TRENUTCI UTAKMICE:

•    Samo 2:39 nakon početka utakmice, Pattillo je otvorila poen za Williama Smitha dok je pratila odbijenu loptu od vlastitog udarca i prebacila ga pored vratara Genesea, postigavši ​​svoj treći gol ove sezone.
•    S manje od četiri minute do kraja prve četvrtine, studentica postdiplomskog studija postigla je svoj drugi gol u sezoni prošavši loptu pored Geneseovog vratara. Pattillo je zaslužna za asistenciju, čime je broj asistencija u sezoni porastao na dvije.
•    Geneseov napad pojačao je vrućinu u drugom poluvremenu jer su prisilili Fostera da obrani sedam udaraca unutar poluvremena.