William Smith u hokeju na travi pobijedio je Manhattanville 4-0 i otvorio William Smith Classic

ŽENEVA, N.Y.—Hokejaška ekipa koledža William Smith pobijedila je koledž Manhattanville u prvoj utakmici klasika William Smith rezultatom 4-0.
Heronsi su toga dana nadmašili Valiantse s 33-3 s 20 njih na golu u usporedbi s jednim Manhatanvilleovim. Juniorski vratar je predvodio obranu Heronsa igrajući svih 60 minuta i upisao jednu obranu.

TRENUTCI UTAKMICE:

• Samo 2:15 u utakmici, Čaplje su dobile jedanaesterac. Senior je zabilježila svoj prvi pogodak ove sezone izvan kaznenog ugla uz asistenciju .
  • U drugoj četvrtini, seniorka je postigla svoj prvi gol u sezoni, a upisala je dva udarca u danu.
  • Pri rezultatu 32:58 u trećoj četvrtini, maturantica je provukla loptu pored vratara Valianta zabilježivši svoj treći gol ove sezone. Asistencija je pripisana .
  • Samo 1:26 kasnije, juniorka je zaokružila rezultat za Heronse zabilježivši svoj četvrti gol ove sezone. Mantione je upisala drugu asistenciju dana i treću u sezoni.

KUTAK ZA TRENERE:

'Danas je bila izvrsna ukupna momčadska pobjeda,' rekla je glavna trenerica Sophie Riskie '07. ” Svaki igrač je nevjerojatno naporno radio i proveo naš plan igre. Momčad je danas pokazala dosta prisebnosti, izvodeći dva sjajna gola iz kuta. Stvarno sam ponosan na tim i veselio sam se sutrašnjoj utakmici protiv Lebanon Valleyja.”