Objavljen raspored regularne sezone Yankeesa za 2020

New York Yankeesi objavili su svoj raspored od 60 utakmica za regularnu sezonu 2020.

Yankeesi bi trebali odigrati prvu utakmicu ove sezone u Major League Baseballu u 19:08. utakmica protiv obrambenog prvaka Svjetske serije Washington Nationals u Nationals Parku u četvrtak, 23. srpnja. Utakmica će biti prva u turneji od pet utakmica na otvaranju sezone, koja uključuje njihovu seriju od tri utakmice u Washingtonu i set od dvije utakmice u Phillies' Citizens Bank Parku u Philadelphiji.

Yankeesi će u srijedu, 29. srpnja, igrati svoj prvi meč protiv Philliesa, a prvi teren je na rasporedu u 19:05. Uz njihovu seriju od dvije utakmice protiv Philadelphije, prvi domaći tim će također uključivati ​​set od tri utakmice protiv Boston Red Soxa.

Izdvajamo iz rasporeda Yankeesa od 60 utakmica uključuju:

• Ukupno pet domova: 29. srpnja – 2. kolovoza, 11. – 20. kolovoza, 28. kolovoza – 2. rujna, 10. – 17. rujna i 25. – 27. rujna.
  • Šest utakmica protiv New York Metsa (tri utakmice na Citi Fieldu u Queensu od 21. do 23. kolovoza i tri utakmice na stadionu Yankee od 28. do 30. kolovoza).
  • Sedam utakmica kod kuće protiv Boston Red Soxa (tri utakmice od 31. srpnja do 2. kolovoza i četiri utakmice od 14. do 17. kolovoza) i tri gostovanja u Fenway Parku (18.-20. rujna).

Sveukupno, raspored Yankeesa od 60 utakmica za 2020. uključuje ukupno 40 utakmica protiv AL East protivnika (10 protiv svakog kluba u diviziji) i 20 utakmica protiv NL East neprijatelja.