Nakon sporog početka, Syracuse se budi i pobjeđuje Boston College, 21-6 (puna pokrivenost)

Courtney Jackson je prošla kroz prvi val braniča Boston Collegea, presjekla s njegove lijeve strane, a zatim natrag naprijed uz bočnu liniju. Dok je publika na povratku kući klicala i digla se na noge, čovjek povratnika iz Sirakuze bio je u sjeni na svom putu do krajnje zone.

Jedan od SU-ovih igrača s loptom, oduševljen što je vidio treći touchdown momčadi u 4:53, visoko je prošao sve do gol-crte prije nego što je otrčao do vratnice i udario nogometnu loptu o glavu.

Jackson je, zamijenivši ozlijeđenog Trebora Penu, zadao posljednji udarac u trećoj četvrtini Narančastih s 21 košem. Nakon što je u prvih 30 minuta utakmice bio bez golova, SU je nakon poluvremena napravio tri eksplozivna poentirajuća igra, na kraju pobijedivši Eaglese 21-6.

Prvo, to je bio izvanredan trkački bek Sean Tucker koji je jurnuo po sredini za trku od 51 jardu. Zatim je quarterback Garrett Shrader zadržao RPO 3rd-i-1 prije nego što je nadmašio obranu BC-a za rezultat od 48 jardi. I nakon još jednog zaustavljanja od obrane SU-a, Jackson je smjestio lasersku zraku udarca kako bi zatvorio dionicu od 21-0.

Dunkin donuts jesenski okusi 2015

S pobjedom, Syracuse (5-4, 2-3 ACC) sada je samo jedna pobjeda udaljena od pravo na kuglu prvi put od 2018. Nakon kasnog rastanka, Narančasti će se vratiti u akciju u Louisvilleu 13. studenog prije putujući na 20. mjesto u saveznoj državi Sjeverna Karolina i završavajući godinu susretom kod kuće protiv Pittsburgha.

SU, kao što je to bio slučaj otkako je glavni trener Dino Babers zamijenio quarterbacka s Tommyja DeVita na Shradera u 4. tjednu, čvrsto se oslanjao na parter utakmicu protiv Boston Collegea (4-4, 0-4).

Tucker je zabilježio svoj programski rekord, sedmu uzastopnu igru ​​jurišanja na 100 jardi, oslanjajući se na bijeg od 51, 41 i 37 na putu do kraja s rekordnih 207 jardi na 26 hvatanja. Shrader je probio 100 jardi u jurnjavi po četvrti put u svojih šest startova, pronalazeći trake za trčanje unatoč naslaganoj kutiji Eagles-a koja je više puta davala pokrivenost SU man na perimetru. Čak i ako se uzme u obzir broj jardi u vrećama, transfer iz Mississippi Statea trčao je za više jardi (78) nego što je bacio (65).

Iako se brzi uspjeh Syracusea nije ostvario tek nakon prekida, čvrsta obrana Naranče omogućila je Babersu i koordinatoru ofenzive SU Sterlinu Gilbertu da se drže plana držeći BC izvan krajnje zone.

Osim što je Zay Flowers napravio osporavane hvatanje u nizu u odnosu na pokrivenost igrača, SU je napravio nekoliko propusta s te strane lopte.

BC quarterbacks Dennis Grosel i Emmett Morehead zajedno su išli 15 od 32 na 180 jardi, uzeli pet vreća. Eaglesi su u prosjeku imali samo 1,8 jardi po nošenju uz dug od 11. Stariji obrambeni igrač Kinsley Jonathan zabilježio je tri udarca s linebackerom Stefonom Thompsonom (1,5), a obrambeni igrač Codyjem Roscoeom (0,5) također je napravio pustoš u zaleđu.

Napad Syracuse - oslanjajući se na improviziranu ofenzivnu liniju s dva najbolja suradnika - nije mogao zadržati rezultat u četvrtoj četvrtini. Ali BC nije mogao sustići.

odmorište u državi New York

Jedna prilika za crvenu zonu pomaknuta je na 4. i 40. nakon pucanja preko quarterbackove glave i Jonathanovog posljednjeg otkaza dana. A druga, posljednja šansa za pet minuta do kraja, zaustavila se na 4. i pogotku iz 1. Linebacker SU-a Geoff Cantin-Arku predvodio je napad, uspravivši se u trku Travisa Levyja i zapečatio pobjedu.

LINKOVI ZA REZAPIRANJE IGRE:

ISTAKNUTI IGRE:

KONFERENCIJA ZA TISKANJE DINO BABERS NAKON IGRE:

POLA:

PREGLED IGRE:

Syracuse će pokušati napraviti još jedan korak prema osvajanju 13. utakmice kada će u subotu u Carrier Domeu u 15:30 ugostiti dugogodišnji rival Boston College. Nekoliko bivših igrača bit će na raspolaganju dok Sveučilište slavi vikend Orange Central/Homecoming. Datira iz 1949. godine, Orange imaju 41-29 (.586) svih vremena u igrama Orange Central/Homecoming.

Sada imamo priliku vratiti se kući za Homecoming protiv Boston Collegea i Jeffa Hafleya, rekao je Babers. [To je] tim s kojim imamo dosta povijesti. Veselimo se što će se takoreći vratiti 'oldtajmeri'. Gledam na internetu i vidim da se svi dečki vraćaju. Bit će to lijepa publika. Veselimo se što ćemo se vratiti u Dome i igrati još jednu utakmicu kod kuće.

Boston College ulazi u subotnju utakmicu s ocjenom 4-3, 0-3 u ACC utakmici. Eaglesi su drugi najčešći protivnik Syracusea od trenutačnih ACC momčadi (54), iza Pittsburgha (76). Narančasti posjeduju prednost od 32-22 u seriji svih vremena.