Bills je pobijedio Jetse na otvaranju sezone, 27-17 (puna pokrivenost)

Činilo se kao da će to biti puhanje nakon prve četvrtine jer su Buffalo Billsi brzo poveli 14-0.

No, nekoliko pogrešaka quarterbacka Billsa Josha Allena omogućilo je Jetsima da izdrže veći dio utakmice prije nego što ih je Buffalo uklonio u drugom poluvremenu. Billsi su pobijedili 27-17, ali utakmica nikad nije bila baš blizu.

njemački restoran canandaigua new york

Allen je bio sjajan veći dio poslijepodneva. Završio je sa svojom prvom igrom dodavanja od 300 jardi u karijeri i imao tri ukupna touchdowna protiv obrane Jetsa koja nije imala odgovore. Billsova je obrana odustala od jedne velike igre tog dana, ali je u velikoj mjeri zatvorila Sama Darnolda i napad Jetsa. Bills su imali ukupno 404 ofenzivna jarda u usporedbi sa samo 254 za Jetse.

LINKOVI ZA REZAPIRANJE IGRE:

ISTAKNUTI IGRE:

DRUŠTVENI:

PREGLED IGRE:

Billsi započinju sezonu 2020. domaćom utakmicom protiv New York Jetsa. Ovo je 14. put da će njih dvojica igrati jedan s drugim na domaćem otvaranju, što je najviše u NFL-u od 1960. godine. Buffalo je 2019. pobijedio u otvaranju sezone protiv Jetsa, mogu li to ponoviti ove godine?