Bills čeka da pobijedi Jetse sa 18-10 iza šest golova iz igre (puna pokrivenost)

Kažu da je pobjeda pobjeda, i to je 100 posto istina, ali užasno je teško osjećati entuzijazam zbog načina na koji su Buffalo Billsi u nedjelju poslijepodne na MetLife stadionu pobijedili New York Jetse 18-10 još uvijek bez pobjede.

Ružan? Da, to je jedna od mnogih riječi koje biste mogli upotrijebiti za ovu, a nekoliko psovki umiješanih u opis ne bi bilo naodmet.

Nekoć dinamičan napad Buffala išao je 60 minuta protiv jedne od najgorih obrana u NFL-u i nije uspio postići touchdown, ali ga je spasila vlastita obrana koja je otresla loš početak i dominirala u drugom dijelu utakmice.

Oh, a tu je bio i novi igrač Tyler Bass, koji je možda najluđi igrač na popisu Buffala. Postigao je sve Buffalove poene sa šest golova iz igre što je izjednačilo momčadski rekord Stevea Christieja za jednu utakmicu. Promašio je i dva puta, uključujući jedan s 37 jardi u četvrtoj četvrtini što bi pomoglo Billsima da nešto ranije osiguraju pobjedu.

LINKOVI ZA REZAPIRANJE IGRE:

ISTAKNUTI IGRE:

DRUŠTVENI:

PREGLED IGRE:

Billsi su otvorili sezonu 2020. pobjedom 27-17 protiv Jetsa u prvom tjednu. Buffalo ima priliku pomesti seriju Jetsa u nedjelju. Pobijede li Bills, to bi im bio prvi napad na Jetse od sezone 2015. Te su godine pobijedili Jetse s 22-17 u oba natjecanja.