Billsi, vodeći u AFC-u, produžili su niz pobjeda na četiri pobjedom nad Jetsima (potpuno izvješće)

Vodeći u AFC-u Buffalo Bills (10-3) produžili su svoj niz pobjeda na četiri pobjedom 20-12 nad New York Jetsima (7-6) snježnog nedjeljnog poslijepodneva na stadionu Highmark. Buffalo je četvrtu sezonu zaredom dobio 10 utakmica.

Bilo je to ružno prvo poluvrijeme jer su obje momčadi razmjenjivale ispucavanja do kasne druge četvrtine kada se Josh Allen povezao s Dawsonom Knoxom za touchdown od 24 jarda, prekinuo izjednačenje bez poena i donio Buffalu vodstvo od 7-0 na poluvremenu.

Bodovanje se povećavalo kada su Jetsi izjednačili na početku drugog poluvremena. Međutim, Billsi su brzo vratili vodstvo nakon Allenovog touchdown trčanja od pet jardi. Kasnije u trećoj četvrtini, Tyler Bass je pogodio iz igre s 38 jardi, povećavajući Buffalovo vodstvo na 17-7 u finalnom okviru.

Billsi su povećali svoje vodstvo početkom četvrte četvrtine kada je Bass pogodio još jedan field goal, s 49 jardi, za 20-7. New York je blokirao ispucavanje, što je rezultiralo sigurnosnim udarcem, i pogodio field goal, ali Buffalo je izdržao i osigurao pobjedu.