Canandaiguino prvenstvo u nogometu je završeno nakon poraza od Jamestowna

Canandaigua Bravesi su se u petak navečer uputili u Jamestown kako bi se suočili s Red Raidersima na svom domaćem tlu. Sukob dviju neporaženih momčadi imao je noćnu utakmicu, dok su se neprijatelji klase A s obiljem talenta borili za mjesto u polufinalu državnog turnira na vikend zahvalnosti. Bravesi bi bili kratki u igri, pali su rezultatom 35-14.

Jamestown je skočio u rano vodstvo od 7-0, ali Canandaigua je smanjio rezultat kada je Ryan Gavette izgubio za 39 jardi. Bravesi su nastavili s bodom, nakon što je prva četvrtina završila izjednačeno na sedam poena po komadu, čuvar Bryana Boldrina povećao je Canandaiguu u vodstvo od 14-7.

Jamestown je sredinom druge četvrtine izjednačio na 14-14 i vratio vodstvo 21-14 prije nego što je završilo prvo poluvrijeme. Obrana Bravesa bila je teška tijekom većeg dijela treće četvrtine, ali Red Raidersi su dodali još jedan touchdown čime je utakmica ulaskom u četvrtu četvrtinu rezultatom 28-14. Jamestown je dodao još jedan zadnji touchdown tijekom četvrte četvrtine, čime je konačni rezultat bio 35-14. Canandaigua završava sezonu kao prvak Sekcije V, s rekordom 10-1.