Crunch pada od Penguinsa, 5-4

3 naselja za sudar straga automobila

Syracuse Crunch se vratio i izjednačio dva puta u trećoj trećini, ali nisu uspjeli prestići Wilkes-Barre/Scranton Penguinse, pali su večeras s 5-4 na Upstate Medical University Areni.

Nakon što su Wilkes-Barre/Scranton poveli 3-1 u dvije trećine, momčadi su razmijenile pet golova u samo 4:35 početkom treće prije nego što su Penguinsi zabili pobjednika utakmice. Alex Barre-Boulet predvodio je Crunch s dva pogotka te večeri. Aleksi Heponiemi dodao je dva pomagača.

Vratar Cruncha Sam Montembeault odbio je 23 od 28 udaraca, dok je Emil Larmi zaustavio 29 od 33 u mreži Penguinsa. Syracuse je ubacio 4-za-5 na jedanaesterac, ali je ostao bez golova u tri prilike za igru.

Penguinsi su brzo skočili u vodstvo za samo 46 sekundi. Radim Zohorna je gurnuo backhandera koji je prošao pored Montembeaulta da bi Jan Drozg ubacio.

Na 15:31 Crunch je poravnao rezultat. Luke Witkowski je zgrabio pak uz daske i nahranio Barre-Bouleta za zglob s dna lijevog kruga.

Wilkes-Barre/Scranton su ubacili dva u drugoj trećini i povećali vodstvo od 3-1. Chase Berger je upalio lampu u 6:40, a slijedio ga je Kyle Olson u 19:36.

Dvije minute nakon treće trećine, Grigori Denisenko je opalio iz otvora. Minutu kasnije, Gabe Fortier se zabio oko braniča i poslao kući izjednačenje.

kako dobiti sljedeću provjeru poticaja

Utakmica je ostala neriješena samo 16 sekundi prije nego što je Will Reilly doveo Wilkes-Barre/Scranton u još jedno vodstvo. Trideset sekundi kasnije, timovi su ponovno bili u čvorovima kada je Barre-Boulet izbrojao svoju sekundu večeri na stražnjim vratima.

Jordy Bellerive je ponovno vratio Penguinse u 6:45 i oni su zadržali vodstvo kroz posljednji rog.

Crunch putuju u Uticu kako bi se susreli s Cometima u srijedu.