Hobart lacrosse pobjeđuje Bryanta rezultatom 11-10

Vratar druge godine Hobart Collegea Kevin Holtby napravio je rekordnih 23 obrane i doveo Statemen do današnje pobjede u lacrosseu Northeast Conference 11-10 nad sveučilištem Bryant. Hobart je popravio na 3-1 ukupnih i 3-1 u NEC-u, dok su Bulldogsi završili niz od četiri pobjede, pali su na 5-2, 3-1.

Holtby je stajao visoko u četvrtoj četvrtini, ostvarivši 10 obrana, uključujući dvije u posljednjoj minuti kada je Hobart izbio par jedanaesteraca kako bi sačuvao vodstvo od jednog gola. Njegova 23 zaustavljanja su najviše od Statemana otkako je Max Silberlicht '10 zabilježio 23 obrane protiv Syracuse 23. ožujka 2010.

najbolji lijek bez recepta

Stariji napadač Tommy Mott, koji je imao četiri boda u karijeri u dvije utakmice protiv Bryanta koje su dolazile u dan, postigao je četiri poena uz tri gola i asistenciju. Stariji napadač Ryan Archer i mlađi vezni Bradley Simas postigli su po dva gola. Veznjak druge godine Adam Shea zahvatio je šest lopti visokih momčadi.

desales high school geneva ny

Bryant, koji je bio broj 19 u ovotjednom američkom Lacrosse Top 20 i koji je dobio glasove iu anketama trenera i medija, dobio je hat trick od Trevora Weingartena. Prvogodišnji napadač Logan McGovern također je imao tri boda uz dva pogotka i asistenciju. Nathan Laliberte donio je Bryantu prednost u buli od 15-9 i skupio čak 11 prizemnih lopti. Drugi razred Luke Carracciolo napravio je 14 obrana.

Nakon što su u prvoj četvrtini odigrali neriješeno 3-3, Bulldogsi su nadvisili Statemen 4-1 u drugom okviru za vodstvo od 7-4 na poluvremenu. Bryant je postigao gol za vodstvo i udvostručio svoju prednost tri minute kasnije. Napadač druge godine Troy Barthelme postigao je svoj prvi ovogodišnji gol kako bi usporio zamah Bulldogsa, ali Weingarten je zabio uzastopne golove kako bi domaćoj momčadi donio prednost od tri gola na odmoru.