Hobart lacrosse pada na Long Island University, 14-12

Adam Shea, specijalist za buli u drugoj godini s Hobart Collegea, dominirao je u bulilu X, ali državnici su naletjeli na vrućeg vratara, pavši od Sveučilišta Long Island 14-12. Drugi student Will Mark upisao je učinak s 24 obrane za Sharkse, negirajući Hobartovu prednost od 53-40 u udarcima.

Shea je gorjela u prvoj četvrtini, pobijedivši 10 od 11 ponovnih starta. Dan je završio 22-od-30 s 12 prizemnih lopti visokih u igri. Prvogodišnji napadač Anthony Dattellas postigao je tri vrhunska pogotka za svoj prvi studentski hat trick. Stariji napadač Ryan Archer predvodio je Statemene s četiri poena na golu i tri asistencije.

Mark je odgovarao Sheinom vrućem startu, zabilježivši 11 obrana u prvoj četvrtini. Napadač druge godine Richie LaCalandra i napadač druge godine Sean Boll odlikuju se visokim počastima s četiri gola po komadu, dok je LaCalandra također podijelio dvije asistencije za šest poena visokih utakmica.

Hobart (1-1, 1-1 NEC) je skočio u vodstvo od 2-0 sa samo 37 sekundi zaostatka. Archer je nahranio napadača druge godine Jacka Groomsa za samo 26 sekundi. Shea je pobijedio u buli koji je uslijedio, a drugi veznjak Bobby Baltzer završio je prijenos od starijeg dugotrajnog veznjaka Dana Ryana 11 sekundi kasnije.

Morski psi (3-1, 2-0) iskoristili su skok od pet golova kako bi došli do svog prvog vodstva dana. Stariji napadač Will Snelders rezervirao je niz s dva od svoja tri pogotka u igri, dok je Boll također zabio dva puta. Pogodak drugog veznjaka Adama Davisa uz asistenciju Archera zaustavio je niz. Državnici su utakmicu završili 4-od-8 s igračem viška.