Hobart kasni za pobjedu nad St. Lawrenceom rezultatom 17-13

Quarterback David Krewson bacio je 6-yard touchdown pas do širokog primača Alexa LaBella s preostalih 44,9 sekundi da podigne nogometnu momčad Hobart Collegea do pobjede 17-13 Liberty League nad Sveučilištem St. Lawrence na Boswell Fieldu danas poslijepodne. Statemen su popravili na 6-1 ukupnih, 2-1 na konferenciji, dok su Saints pali na 3-4, 0-3.

Ocjena kutije

Hobart je u totalnom napadu nadmašio St. Lawrencea 360-321, ali je pozvan na 10 jedanaesteraca koji su koštali 95 jardi. Državnici su također završili minus-1 u margini prometa.

kako bi trebao stati pancir

Running back Rayshawn Boswell objavio je svoj drugi uzastopni dan juriša na 100 jardi, upisao 120 jardi, uključujući 64 jarde u prvoj četvrtini. Također je uhvatio dva dodavanja za 32 yarda, uključujući i 36-yard screen pass u pobjedničkoj igri. Krewson je imao 11 od 28 dodavanja za 155 jardi i touchdowna. LaBella je uhvatio tri dodavanja za momčad s 16 jardi. Linebacker Bryan Aguilar napravio je rekordnih 11 prevara za Statemen. Obrambeni bek Blake Hansen vratio je ubačaj u drugoj četvrtini na 24 jarde.

Saints je dobio 209 jardi dodavanja od rezervnog quarterbacka Daniela Lawthera, koji je poslan u igru ​​nakon što se početnik Tyler Grochot ozlijedio dok se pokušavao boriti za prvi pad na četvrtoj i petoj igri tijekom prvog posjeda SLU-a. Lawther je također imao timski juriš na 40 jardi. Široki primač TJ Cornacchia uhvatio je pet dodavanja na 55 jardi. Široki primač Andrew Murphy uhvatio je četiri dodavanja za visoku igru ​​od 71 jardu. Linebacker Jacob Dreisbach napravio je devet timskih poteza. Sigurnosni Ryan Watson i Owen O'Brien svaki su presreli.

Hobart je krenuo nespretno, jer je Krewsona presreo Watson u trećoj igri iz borbe. Državnici zatim promašuju pokušaj s 47 jardi u drugom posjedu. Suočen s 3-i-out u svom trećem posjedu, Hobart se odlučio za to na četvrti i jedan sa svojih 36. Kocka se uvelike isplatila, jer je Boswell prošao kroz liniju netaknut i nadmašio sekundarnog krajnja zona za njegov vodeći 14. touchdown u ligi.

Državnici su povećali svoje vodstvo sredinom druge četvrtine golom Roba DiGregoria s 40 jardi.

Nakon što su izgubili Grochota u prvoj vožnji, Saints su dobili tri i četiri uzastopna posjeda. Krajem druge četvrtine, St. Lawrence je konačno dobio svoj prvi prvi pad u igri u svom posljednjem poluvremenu, ali Hansen je odabrao Lawthera kako bi prekinuo vožnju.

Na poluvremenu je Hobart vodio 10-0, nadmašio SLU 168-12 i imao osam prvih padova na dva za Saints. Boswell je imao 105 jardi jurišajući na samo devet izvođenja nakon 30 minuta.

Državnici su se mučili u drugom poluvremenu, vidjevši kako je isparilo vodstvo od 10-0.

Lawther je dovršio svoja prva tri dodavanja u trećoj četvrtini, uključujući bombu od 46 jardi Murphyju kako bi postavio SLU na Hobart 5. Hobartova obrana je držala Saintse podalje od end zone, prisiljavajući goste da se zadovolje s Ianom od 27 jardi Doin field goal.