Lyons pada od Caledonia-Mumforda u divljoj igri Class C State play-in

Sezona Lyons Lionsa završila je u srijedu navečer jer su u produžetku pali rezultatom 78-73 od Caledonia-Mumford Raidersa u srednjoj školi Newark u utakmici Class C State Play-In.

Caledonia-Mumford je dobro počela i povela 20-14 na kraju prve četvrtine. No, Lionsi su brzo uzvratili i na kraju poveli samo nekoliko minuta u drugoj četvrtini. Na poluvremenu je rezultat bio izjednačen na 32 po komadu. Raidersi su u trećoj četvrtini nadigrali Lionse sa 20-15. Međutim, Lyons je zadržao Caledonia-Mumford na samo 13 koševa u četvrtoj četvrtini, a Justin Smith je utakmicu poslao u produžetke nakon povratka na zujalicu. Lavovi su preokrenuli loptu na ključnim mjestima u produžetku, a Raidersi su zadržali ovu pobjedu pred većinom prijateljskom publikom iz Lyona.

Vin Molisani postigao je rekordnih 29 poena za Raiderse. Kyle Wade je završio s 19. Joe Laursen je ušao s 13.

Justin Smith je u drugom poluvremenu za Lyons postigao 20 od svoja 24 poena. Ovo mu je bila prva utakmica od početka siječnja. Horace Betts dodao je 15, a brucoš J.C. Walker završio je s 12.

Caledonia-Mumford će se u subotu u Buffalo State na Far West Regionals boriti protiv prvaka Sekcije VI Middle Early College. To će biti prvi regionalni nastup Raidersa od 1979. (AŽURIRANJE: NYSPHSAA je odgodila svoja zimska prvenstva na neodređeno vrijeme)