Maggie Speckhart, Herons trče protiv Broncosa u utakmici 1. kola NCAA

Junior je zabio William Smith rekordnih pet golova u jednoj utakmici dok su šestoplasirani Heronsi stigli do pobjede od 12-0 nad SUNY Delhi u utakmici prvog kola NCAA turnira odigranoj na Cozzens Fieldu u subotu ujutro. Pet različitih igrača zabilo je u pobjedi Williama Smitha.

ZAPISI:

• Speckhartovih pet golova u današnjoj utakmici postavilo je rekord Williama Smitha za golove po igraču u utakmici. Prethodni rekord od četiri postigle su tri puta Joan Grupp ’88, Laura Burnett-Kurie ’08 i Staci Donald ’96.
  • Speckhart je dodao asistenciju i završio natjecanje s 11 poena, što je također Heronov rekord.
  • 12 golova koje su postigli Heronsi bili su William Smithov rekord na NCAA turniru. Heronsi su postigli devet golova u prošlogodišnjoj pobjedi nad Johnom Jayem u prvom kolu.

KLJUČNE STATISTIKE:

• William Smith završio je natjecanje s prednošću od 27-2 u udarcima na gol i sva četiri meča izvodio je udarce iz kuta.
  • Speckhart je postigla svojih pet golova uz samo šest udaraca.
  • dodao hat trick u pobjedi i dodao dva gola.
  • Prva je godina zabilježila gol i tri asistencije u svom debiju na NCAA turnirima.

TRENUTCI UTAKMICE:

• Heronsi su preuzeli vodstvo igre od prvog zvižduka.
  • otvorio je rezultat 92 sekunde utakmice. Njezin sedmi pogodak ove sezone prekinuo je rezultatsku sušu Heronsa na 474:25 minuta. Hotalingu je pripisana asistencija kod pogotka.
  • Blakely-Armitage postigao je sljedeća dva pogotka u utakmici i povećao vodstvo na 3-0.
  • Utakmicu je stavio van domašaja, zabilježivši tri pogotka u četiri minute do kraja prvog poluvremena.
  • Speckhart je postigao pet od šest golova u drugom poluvremenu, uključujući prva četiri.
  • Hotaling je u 76. minuti pospremila svoj treći ovosezonski pogodak.

ZA NEPRIJATELJE:

• Andraya Hunt odigrao je 84 minute na golu za SUNY DELHI, obranivši tri puta.

SLJEDEĆI:

William Smith će se vratiti u akciju sutra, 13. studenog, kada će se suprotstaviti 22. rangiranom Tuftsu. Jumbosi su u subotu poslijepodne pobijedili Denison s 1-0. Početak drugog kruga natjecanja zakazan je za 13 sati. na Cozzens Fieldu.