MARAUDERS POBJEĐUJU: Williamson kući donosi dječacima naslov u nogometu klase C1

Vlažno i hladno vrijeme se smirilo za Dječaci C1 Section V prvenstvenu utakmicu danas poslijepodne, a Williamson Marauders su se nadali da će zadržati vrućinu u potrazi za još jednom krunom u sekciji. Nakon što nisu uspjeli doći do finala 2020., a 2019. im je nedostajalo, Maraudersi su ušli u dan s jednim ciljem na umu.

Dok je prvih 10 minuta natjecanja bilo tiho na semaforu, Williamsonov John Niles otvorio je balon na 13’. 15 minuta kasnije u prvom poluvremenu Rhett Storms se priključio na dodavanje Troya Ingrama i postigao drugi gol Maraudera na 28’.

Poentiranje je zatim utihnulo za gotovo 40 minuta igre dok je Geneseo pokušao uzvratiti. John Niles postigao je svoj drugi gol na natjecanju na 22' drugog poluvremena, potencijalni gol osiguranja. Tyrone Walker je asistirao na oba Nilesova gola.

Geneseo je uspio postići pogodak na 28’ Ethanu Bennettu, no vodstvo Williamsona bilo bi previše za povratak. Vrijeme je isteklo, a Williamson je osvojio titulu u klasi C1 s 3-1.

Titula je Williamsonova prva od 2013., koja je počevši od 2011. završila tri titule. Williamson će se sada suočiti s pobjednikom Kendall i Keshequa u kvalifikacijskom krugu države C klase u utorak na mjestu iu vrijeme koje će biti odlučan.